Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece tek bir sorum var hani şu aklını yitirmiş Big Mom vs bizim tayfa vardı ya orada Vista,Vista diyordunuz hadi koy bakalım Vista'yı Kaido'nun karşısına baya baya yonkou-amiral seviyesi ilan ettiğiniz Mihawk ile kapışır gibi kapışsın.

Kaido bi bitmediniz der gibi vurmamış mı :oleyo2:
"O değilde şhanks nasıl bir hayvan"cılar sizi piste alalım :hmm:

Yalnız garip olan şey, marcodan vs gördüğümüz üzere yonkou sağ kolları amirallerle güzel güzel kapışabiliyorlar. Sonunda yeniliyorlar ama uzun süre kapışabiliyorlar. Lütfü bunların seviyesinde olduğunu katayı yenerek gösterip kaidodan tek yiyorsa bu kaido amirallere 1-2 atar demek değil mi? :hmm:
Kesinlikle öyle.ve saçma ya

Tatlı bir çocuktu, severim de çocuk ölümü seriye ayrı bir ciddiyet katar bence. Yonkou Arc'ına yakışacak bir ciddiyet. Ama muhtemelen ölmez. Yetişkin insanları öldürmeyen Oda'nın çocuk öldürmesini pek beklemiyorum.
“Çocuk ölümü” diye defalarca söylemen beni ürpertti, onun vereceği hava olmaz olsun ama zaten bi düzine çocuk canlı canlı yenildi seride. “Çok ciddiyet kattı” denildiğini hatırlamıyorum.

Gelecek Hafta
Luffy mapusa düşer kidi görür ve sorar sendemi tek yedin kid cevaplar yok 2 yedim luffy ağlamaya başlar bölüm sonu haftaya ara var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık