Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro üç kılıcı olduğundan üç tane tek yer.Her biri bir kılıç için.Sonra aşura formunu açıp ordan da 9 tane tek yer.Eski dojosuna gidip oradakilere de tek atma ihtimali var o saldırının.
Ben sanmıyorum belki tek yerdi ama Kuma karşısındaki hali gibi beter vaziyette bakardı Kaido'ya Luffy gibi gözleri kapalı olacağını sanmıyorum.Çünkü saldırıyı doğrudan almayacak yine de kılıçlar alacak etkinin büyük bir kısmını.Eh isimli kılıçlar da kırılmayacağına göre ufak bir ihtimal var gözlerinin açık olması için.

)Siz daha Zoro'nun tam gücünü görmeden Jack'ten bilmem kime kadar dövüştürdünüz. Luffy'nin durum farklı. Luffy'nin seviyesi yapabilecekleri biliniyor. Eliniz de data yokken de böyle uçarsanız dalga konusu olur kusura bakma. Adam en son ince sesli ile dövüştü üzerinden asır geçti onda da ter bile atmadı. Yorumları görünce üzüldüğünüz pek anlaşılmıyor. Kimsenin Zoro'yu gömeceği falan yok. Herkes Zoro ve Luffy'i sever ama Luffyciler yüzünden Luffy'e Zorocular yüzünden Zoro'ya soğutuyorsunuz milleti.
Şimdi şu bir türlü anlaşılamıyor. Zoro'yu şuan aşağı seviyelere koymanın mantığı olamaz ama üst seviyelere koymanın mantığı olur. Bu adam Luffy den Sonra bu serinin 2. karakteri değil mi? Bir adam 2 yıllık eğitimden dönüp daha ter bile atmyorsa, bir yazar olarak sen bunu yaptıktan sonra o karakteri alta mı atarsın? Üste mi? Yani daha terlemeyen adam bence daha korkunçtur, dersin ki bu adam nasıl gelişmiş? O yüzde bizim dediğimiz şey daha mantıklı oluyor. Luffy'nin etrafında en azından Zoro, Luffy kadar güçlü olmak zorunda. Tayfa'nın dövüş gücünü bu adamlar sırtlıyor, bak nasıl canavarlar çıkıyor, eğer Zoro bu kadar güçsüz çıkacak ise bu tayfa nasıl kk olucak?
2)Aksini söyleyeni bulurum. Hiç uğraştırma beni şimdi arşivde. Luffy'nin tek yemeyeceği mantıklı bir argümandı. Bunun nesi dalga geçilmelik bir konu? Bu olayın bu kadar sükse yapmasının nedeni zaten kimsenin beklememesi.
Varsa bile onlar ciddi değildir. Şuan Kaido gibi bir canavar herkesi ezer.
amanında Sanji Dof'un karşısında dikildiğinde ben saatlerce şunu tartıştım. Evet Sanji Dof ayarı değil ama en azından biraz oyalar ne tek yemesi diye savunmuştum. Çok büyük g*t olmuştum. Başka kelime aklıma gelmedi. Yine olsa yine savunurum. Çünkü bu adamlar bunun için eğitim almıştı tek yememek için. Bu adamların karşısında durabilmek için. Kısacası g4 Luffy için bunu düşünmeleri gayet doğal.( Benim görüşüm farklı Kaidou ve yonkoularda o ayrı mesele)
Benim görüşümde Kaido için farklı işte. Zaten o yüzden o kadar yazdım.
3)Spoiler yorumlarını aç oku bakayım tekrar sakin kafayla. Ben bu mesajları o yorumları okuduğumda aklımda kalanlardan süzerek yazdım. Dahası da vardı yazdıktan sonra geldi de unuttum gitti.
sonuçta hepimiz aynıyız. Zoro olsa onunla dalga geçileckti, Luffy oldu onunla dalga geçildi. Bak Sanji yok oldu gitti.
4)Bu birinci mesajıma da gidiyor. Siz daha adamın güç sınırını görmeden önüne gelenle kapıştırırsanız onlarda Zoro kim üçüncü komutanı almak bittabi der. Benim içinde gücünü görene kadar 4. 5. adam konumunda Zoro fluu yani. Çünkü o seviye ile kıyaslayabileceğiniz bir data yok. Mesela millet Dof vs Kata'yı nasıl kıyaslyor. Luffy üzerinden. Bunlar birer data. Bir Allah'ın kulu çıkıp mangadan bir yer gösteremez Zoro'yu üç komutanla kıyaslamak için. Potansiyel var mı? Var. Ama görmeden büyük konuşmak da uçuk.
Peki alt seviyede kıyaslayacağımız data var mı? Neden 4. 5. komutan? Ne var veri olarak? Wano da ben Zoro'yu kiminle kıyaslayacağım? Tabi ki de ilk akla gelen kişi Shogun ile. Bunda sıkıntı ne? Zoro gibi bir adamı Oda şu saatten sonra aşağıda bırakmaz. Luffy nasıl üstler de olacak ise Zoro da o yüzden üstlerde olacak. Bence bizim yaptığımız daha mantıklı, tekrar söylüyorum eğitimden dönüp herkese tek atan adam da, çok başak bir şey var demektir aksi düşünceler saçma oluyor o yüzden bence.

Zoro'nun durumu sıkıntı aga, benden söylemesi. Siz dersiniz Zoro-Luffy eşit, ama mangaka Luffy'yi Sanji ile beraber Big Mom'a saldırtır. Siz dersiniz Zoro-Sanji eşit değil. Ama Zoro ile Sanji hep beraber çizilir, hep beraber rekabet ettirilir. :D Oda, Zoro'yu manevi oğlum diye seviyor ya aklıma Ramiz Karaeski'nin ''Herkes öldürür sevdiğini'' diye başlayan sahnesi geldi. :D
Yapma be bro, Sanji mi kaldı? :D Bak adam daha düzgün Vs. bile atamıyor :D

Ben sanmıyorum belki tek yerdi ama Kuma karşısındaki hali gibi beter vaziyette bakardı Kaido'ya Luffy gibi gözleri kapalı olacağını sanmıyorum.Çünkü saldırıyı doğrudan almayacak yine de kılıçlar alacak etkinin büyük bir kısmını.Eh isimli kılıçlar da kırılmayacağına göre ufak bir ihtimal var gözlerinin açık olması için.
Valla Kaidonun karşısına tüm isimli kılıçları koysan kıracakmış gibi duruyor.Mihawkın kılıcını kürdan niyetine kullanır bu.

@Eustass Captain Kidd bu arada seni de tebrik edelim. Kidd, Luffy'nin yanına gelip ondan yardım ister derken, Luffy onun yanına gidiyor. :)
Değerimiz geç anlaşılıyor.

Bu bölüm amirallerin gücüne gölge düşürmez.Oda'nın nasıl bir nane olduğunu gösterir.Kaido'nun Luffy'i kısa sürede yenmesini beklerdim ama g4 karşısında meyveyi bile kullanmadan hasar almamak ve üstüne tek atmak...Yok abi olmuyor.Ben güç dengelerini yanlış yorumluyormuşum dicem ama yine saçma bir sonuç çıkıyor.

Bölüm amirallerin gücüne gölge düşürmez lafına geleyim.

Bi tarafta g4 formundayken yonkonun hakili saldırısından tek yiyen Luffy var.
Bi tarafta hazırlıksız yakalandığı için muhtemelen haki savunması yapamayan ve Ace'nin ölümünden dolayı extra sinirle(motivasyonla) vurulan yonkonun hakili deprem yumruğundan tek yemeyip reaksiyon gösteren Aka var.

Kaido'nun bu hakili saldırısı WB'nin en sinirli haliyle vurduğu hakili deprem yumruğundan daha güçlüdür demiyorsanız bu amirallerin hayvanlığına bir kanıt oluyordur bence.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık