Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha karşılaşmadılar, karşılaşma öyle olmaz, öyle bakarsak Nami, Chopper, Brook, Jinbei de karşılaşmış oluyor :D Elbette Zoro Kaido'nun karşına çıkacaktır son savaşta, öyle bir beklentimiz var :D
Zoro'nun durumu sıkıntı aga, benden söylemesi. Siz dersiniz Zoro-Luffy eşit, ama mangaka Luffy'yi Sanji ile beraber Big Mom'a saldırtır. Siz dersiniz Zoro-Sanji eşit değil. Ama Zoro ile Sanji hep beraber çizilir, hep beraber rekabet ettirilir. :D Oda, Zoro'yu manevi oğlum diye seviyor ya aklıma Ramiz Karaeski'nin ''Herkes öldürür sevdiğini'' diye başlayan sahnesi geldi. :D

Bebeyken tabi dayak yer la, biz şu anı tartışıyoruz. Şu an Kaido ile güzel güzel kapışırlar, öyle ağır basma felan da olmaz. Ha ciddi ciddi kim yener diye sorarsan bence az farkla Kaido yener ama öyle çok kesin de diyemiyorum.

Bu senin Kızıl Shanks'a dalmayi düşünüyordu de mi? :D :D

Şu el olayına açıklık getireyim geyshanks diye kalmasın ismi. Yok Öyle Bir Şey!!! Bunlar birtakım safsatalardır.
Az fark falan yok.Net fark var.

Şenks işemeli,kusmalı fantezilerden hoşlandığından Kaidoya dayamış içkiyi diyorlar.

Asıl kritik soruyu sorayım ben.Zoro tek yer miydi ? Neden bu kadar eminsiniz ?

Adam 3 tane babalar gibi kılıç kullanıyor bir araçla savunuyor kendisini.Fuji'nin yerçekiminde yerin dibine girmiş ama dayanmış bir adam.Balyozu 3 kılıçla karşılayıp yerin dibine girip aynı Fuji dövüşü gibi olur muydu acaba ? Tabii o şekilde sağlam olmasından bahsetmiyorum sadece Luffy'nin aksine bilincinin açık kalmasından bahsediyorum. :D Öyle bir şansı var mıdır sizce en azından bilinç açısından ?

Hawkinks bizimkilerin hayattta kalma ihtimalini %2 olarak mı görmüştü? Valla yatıp kalkıp o ihtimale dua ediyoruz şu an. Bir de Hawkins ile o kadar dalga geçmiştik :)

Az fark falan yok.Net fark var.

Şenks işemeli,kusmalı fantezilerden hoşlandığından Kaidoya dayamış içkiyi diyorlar.
Görürüz veya görmeyedebiliriz, güvenemiyorum Oda'ya. Bence Lufffy hariç bütün yonkoular az çok eşittir. Elbet fark vardır ama hepsi paşa paşa kapışır bir diğeriyle .

Anti Şedöcüler iş başında demek, vatan hainleri.:artiz:

Asıl kritik soruyu sorayım ben.Zoro tek yer miydi ? Neden bu kadar eminsiniz ?

Adam 3 tane babalar gibi kılıç kullanıyor bir araçla savunuyor kendisini.Fuji'nin yerçekiminde yerin dibine girmiş ama dayanmış bir adam.Balyozu 3 kılıçla karşılayıp yerin dibine girip aynı Fuji dövüşü gibi olur muydu acaba ? Tabii o şekilde sağlam olmasından bahsetmiyorum sadece Luffy'nin aksine bilincinin açık kalmasından bahsediyorum. :D Öyle bir şansı var mıdır sizce en azından bilinç açısından ?
Zoro üç kılıcı olduğundan üç tane tek yer.Her biri bir kılıç için.Sonra aşura formunu açıp ordan da 9 tane tek yer.Eski dojosuna gidip oradakilere de tek atma ihtimali var o saldırının.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık