Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya yalnız şaka maka Luffy Kaido'ya saldırmakta haklı olabilir burada. Tayfasına ne olduğunu bilmiyor ve bıraksa Kaido'nun tekrar dalmayacağının garantisi yok. Buradaki tek sorun; Luffy'nin yavrularını korumaya çalışan bir kedi, Kaido'nun ise bir pitbull olması. Pitbull ile dövüşmesini gerektiren koşulları kendi yaratmayacaktı. Millete yardım ederken sonuçlarını da düşünecekti.

Kaptan çok iyi dövüşmüş.
Şu bölümdede Luffy ve Kidin neden en büyük iki rakip olduğu ortaya çıktı.Uzaktan seyretsinler law gibiler .Hawkinslerde gölgesine sığınsınlar.Ama ilerleme cesaretini gösterenler Kral olabilir.
Arkadaşlar Luffy görmüş diyorsunuz neye yarar o hızla görse.Tam tersi durumu kujadaki Sandersonialar yaşamadı mi?

ŞİMDİ şöyle bişey var, kaido nasıl ve hangi ara luffye geçirdi tokmağı.. orada bir gariplik var.. kaido ya inanılmaz hızlı yada orda başka bişey var.. gelecek falan filan..... luffy nin orda yatması sıkıntı ağa.. akla mantığa almıyor.. dövüş başlayalı toplasan 1-2 dk olmadı..

Koka yok, ama Haki kullanmış olabilir.
Ben de koka kullanmayıp haki kullanan biri var mı diye düşündüm. Savaş materyali olarak yani. Kılıç, bisento, mızrak vs. Aklıma gelmedi. Kuja korsanlarının oka haki yükleme olayı var. O da iki sene öncesine ait olduğu için hakinin belirli bir şekilde gösterilmemesinden ötürü örnek gösterilmesi sağlıklı olmaz. Diğer yandan da haki efekti de var. Değişik. Kullanmıştır inşallah. Kullanmadıysa sıkıntı daha büyük :oleyo:

Yoksa kral haki ile silahlanma hakisini mi harmanlamış reyis ? Bu konuda aklımda bir fikir var. Şimdi silahlanma hakisi ile rakip darbe almışken üstüne bir de kral haki çakarak bilincini kaybetmesi daha kolay hale geliyor olabilir. Çifte darbe yani. Hem fiziksel hem ruhsal. Luffy'nin de bayıldığı düşünülürse... :hmm:
Şimdi şöyle bi olay var, kral hakinin kullanım senaryoları tek seferde kitleleri bayıltmak dışında dövüş içinde de rakibi baskı altına almak için sürekli salınım yapılıyor gibi duruyor. Rakibin iradesini kırmaya, yıldırmaya yönelik bi girişim tabi, çift darbeli de denebilir.

Son sayfaya o kadar bakmama rağmen bir türlü çözemedim. Kaido sopayı sağ eline almış, Luffy yaklaşıyor. Ama bundan sonra Luffy'ye vurmak için herhangi bir dönüş yapmamış. Elinin tersiyle mi vurmuş bu adam şimdi? :D Bir de Kaido'nun Luffy'ye vurduğu an gösterilmemiş. Sadece yaklaşan bir Luffy ve ona vurmaya hazırlanan bir Kaido var. Sonrasında Luffy gitmiş. Acaba bu sopa Kaido'nun bedeninin bir parçası mı? Ya da bu sopanın etraftaki gücü emme gibi bir özelliği var mı? Buna bağlı olarak belki Kaido'nun da buna benzer bir gücü vardır. Ona vurdukça güçleniyordur falan. Sanki Luffy, Kaido'ya yaklaştığında infilak etmiş gibi algıladım ben son sahneyi. Neyse en azından bir hafta daha bekleyeyim bakayım.

Luffy yerde baygın yatarken şeytan meyvesinin ruhuyla iletişim kurar meyve uyanışıyla geri döner artık g4 zaman sıkıntısı ortadan kalkar falan hayaller hayaller =D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık