Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dikenli sopanın spesifik bir adı var mı bilmiyorum ama haki eklenmiş mi eklenmemiş mi kararsız kalmak normal. Mesela Katakuri'nin diced mochi saldırısı bu sopanın formuna benziyor ve b.haki basılmış halleri bu.

Bu da Kaidou'nun zopası.

Şimdi Kaidou'nun elinde b.haki yok o zaman basmamıştır önermesini öngörüp ona da şu örnekleri göstermek isterim.

Kılıçlarında b.haki olan ama ellerinde b.haki olmayan Zoro

Kılıçlarında ve de ellerinde b.haki olan Zoro

Muallak bir durum var. Fakat etrafa yayılan genelde kral haki çarpışmalarında gördüğümüz bir şok, çarpışma var. Belki b.haki yoktur belki de vardır ama kral haki kesin var diyebiliriz

Şu sahne çok etkiledi beni be. Adamım Luffy, helal olsun sana. Kaido'dan dayak yemiş olması falan umurumda değil. Adam yine yine yine başkalarını kurtarmak için kendini feda etti ya, bana yetiyor o.

Danaya girer gibi de girilmez. Shutenmaru saldirmadigina göre adamı kesebilen yok. Law ve hawkinsin bakışları :) acaba işe yaradı mı diye dusunmeleri.

Luffy bu saldırı esnasında Speed'i kurtaracak kadar da hızlıymış...:D

Dikenli sopanın spesifik bir adı var mı bilmiyorum ama haki eklenmiş mi eklenmemiş mi kararsız kalmak normal. Mesela Katakuri'nin diced mochi saldırısı bu sopanın formuna benziyor ve b.haki basılmış halleri bu.

Bu da Kaidou'nun zopası.

Şimdi Kaidou'nun elinde b.haki yok o zaman basmamıştır önermesini öngörüp ona da şu örnekleri göstermek isterim.

Kılıçlarında b.haki olan ama ellerinde b.haki olmayan Zoro

Kılıçlarında ve de ellerinde b.haki olan Zoro

Muallak bir durum var. Fakat etrafa yayılan genelde kral haki çarpışmalarında gördüğümüz bir şok, çarpışma var. Belki b.haki yoktur belki de vardır ama kral haki kesin var diyebiliriz
Yoksa kral haki ile silahlanma hakisini mi harmanlamış reyis ? Bu konuda aklımda bir fikir var. Şimdi silahlanma hakisi ile rakip darbe almışken üstüne bir de kral haki çakarak bilincini kaybetmesi daha kolay hale geliyor olabilir. Çifte darbe yani. Hem fiziksel hem ruhsal. Luffy'nin de bayıldığı düşünülürse... :hmm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık