Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lufy fanları kendileri gömüyor ki bizim elimize düşmesinler, Hahhaha. Şaka şaka. :D En güzel karikatürü seçelim. Konusunu açalım da. Kaido ve Lufy için yazılmış en güzel karikatür ödülü kime gidecek?

Yalnız çok beğendim be. Luffy çok güzel dövüşmüş harbiden. Batman’in Superman’e vurduğunda Superman’in yüzünün sabit kalması gibi birşey beklemiştim spoilerdan sonra. Kaido’nun saldırsını baya beğendim. Mmo oyunlarda ki dövüşçü karakterlerin felan attığı Rush skilleri gibi. Luffy’ye kalkıp Rush atmış. Önden vurduğu için Luffy geriye doğru düşüyor. Kaido da arkasına bakmadan konuşuyor felan çok cool olmuş.

Luffy'e ne olmuş öyle. :(
Uf olmuş. :)

Lufy fanları kendileri gömüyor ki bizim elimize düşmesinler, Hahhaha. Şaka şaka. :D En güzel karikatürü seçelim. Konusunu açalım da. Kaido ve Lufy için yazılmış en güzel karikatür ödülü kime gidecek?
Hala anlamadın mı la en rahat fanlar Luffy fanları :D Nasılsa öcünü alacak.

Karşısındaki de Kaido yani şunu bekliyor olamazdık :)

Spoiler konusunda da demişti biri, cidden Toriko Heracles karşılaması gibi olmuş. Yalnız gelecek bölümde ne olacak acep? Law kaçırmaya çalışır herhalde, böyle kalması sıkıntı. Yani her arc bir yonkou-amiral hapis düşürülmesin be adam.
Luffy'nin saldırısı tamamen gazla yapılmış, düşüncesiz bir saldırıydı. Bunun bir kat beyinsiz hali Ace'in Akainu'nun yumruğuna kafa atması. Neyse şimdi sıkıntı Kaido'ya Luffy'i canlı bir şekilde hapis tutması için doğal bir motivasyon vermek. Tabi Kod için de aynı şeyi göstermeli. Rastgele bir şey olması güzel olmaz.

Linlin'in gelmesi ve Kaido ile savaşması şart oldu. Başka mümkünatı yok. İkisi savaşırken Luffy de gelen power up la arada bir şeyler yapar.(Moria power up'ı)

Hep dediydim: Luffy ve novalar birleşse dahi Kaido'yu yenemez. 5 yaşındaki 10 çocuğun yetişkin adama saldırması gibi bir durum söz konusu. Tek darbede inerler ve hiçbir saldırı işlemez.

Shutemmaru Luffy'i kurtarır. Epey hızlı bir karakter neticede.

Tama ölmemiş olsun, tek dileğim bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık