Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir ihtimal law geleceği görüp luffy'yi çekebilir onun dışında başka bir şey düşünemiyorum ben.
Law geleceği görürse, tası tarağı toplayıp gidelim.
Katakuri ve Luffy dışında herhangi birinde henüz görmediğimiz, Ray-San'ın bile istisna bir güç olarak söz ettiği bu seviye K.Haki'yi, Law kullanamamalı.
En azından şu an kullanamamalı.

Labsente

Katakuri ve Luffy dışında herhangi birinde henüz görmediğimiz, Ray-San'ın bile istisna bir güç olarak söz ettiği bu seviye K.Haki'yi, Law kullanamamalı.
Aslında benzeri Aokiji MF'de yapıyor. Geleceği onlar kadar parlak gördüğünü sanmıyorum 1-2 saniye sonrasını görebileceğini varsayıyorum. Ayrıca Law fiziksel dövüşte Luffy kadar iyi değildir ama yeteneği ile çevre etkileşimi çok iyi yapıyor. Bunu Dressrosa'da gördük. Bence tek yemiştir luffy bu gördüklerimiz gerçektir. Ben Luffy tek mi diyenler için böyle bir teori ürettim.

Bu arada okuduğum ilk mangadır One Piece. O yüzden olayları sizin kadar net göremiyor olabilirim. Örneğin ben siyah renkli silahlanma hakisini manga da nasıl ayırt ediyorsunuz onu çözemedim.

Değil şimdi seri sonuna geleceği görebilen kişi sayısı 5'i geçmez. Law da bunların arasında olmayacak.

Aslında benzeri Aokiji MF'de yapıyor. Geleceği onlar kadar parlak gördüğünü sanmıyorum 1-2 saniye sonrasını görebileceğini varsayıyorum.
Aokiji'nin yaptığını onlarca karakter yapabilecek düzeyde şu an. 1-2 saniye sonrasını görme olayından bahsediyorum.

Skypiea adasında Asia mükemmel bir k.haki kullanıyordu. Böyle şeyler olabilir.

Aslında benzeri Aokiji MF'de yapıyor. Geleceği onlar kadar parlak gördüğünü sanmıyorum 1-2 saniye sonrasını görebileceğini varsayıyorum. Ayrıca Law fiziksel dövüşte Luffy kadar iyi değildir ama yeteneği ile çevre etkileşimi çok iyi yapıyor. Bunu Dressrosa'da gördük. Bence tek yemiştir luffy bu gördüklerimiz gerçektir. Ben Luffy tek mi diyenler için böyle bir teori ürettim.

Bu arada okuduğum ilk mangadır One Piece. O yüzden olayları sizin kadar net göremiyor olabilirim. Örneğin ben siyah renkli silahlanma hakisini manga da nasıl ayırt ediyorsunuz onu çözemedim.
Law, söylediğin gibi fiziksel dövüşte çok başarılı olmasa da, stratejik zeka ve çevre etkileşimi konusunda üst düzey. Ben sadece geleceği görme olayının bir espirisi kalsın diye böyle söyledim. Law'ı küçümsek değil de hani, bu gücü tanıttıktan hemen sonra bir çok kişide bu gücün olduğunu görmek istemedim.

Estağfurullah, benim de çok iyi gözlemleyebildiğim söylenemez, kaçırdığım oluyor çokça.

Daha Kaido-Luffy belli olmadı ama sonucu bu şekilde varsayalım;

Kaido'nun Luffy'yi öldürmesi gerektiğini düşünenler var mı gerçekten?o_O Peki, neden öldürsün? Siz, Kaido'nun önüne gelen her rakip hakkında ''Ya ben bu adamı yendim ama bu adamı burada sağ bırakırsam ilerde daha güçlü olarak geri gelir ve bana sıkıntı çıkarır.'' şeklinde düşündüğünü mü sanıyorsunuz? Bu adam yonkou. Korsanlar içerisinde en üstte olan kişiler. Bu seride ''İmparator bencilliği'' diye bir şey var. Bu adamlar karşılarına kim gelirse gelsin ''Bana bir şey olmaz'' düşüncesine sahip kişiler. Bu kişi sağ kol olmuş, amiral olmuş, diğer yonkolardan birisi olmuş farketmiyor. Adamların benmerkezci bir düşünce yapısı mevcut.

İkincisi bu seride fiziken öldürmek yerine irade olarak rakibini öldürmek daha ön planda olan bir kavram. Lufffy'nin dövüşlerinde bunu gördük. Kata-Luffy dövüşünün başlarında Kata'nın sözlerinde bunu gördük. Bu durumu yonkolarda daha sık göreceğiz. O yüzden Kaido'nun Luffy hakkında ''Onu öldürmeliyim'' düşüncesine sahip olduğunu sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık