Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri geleceği görüp yaşanacakları değiştirebiliyorsa Luffy de değiştirebilir pekâlâ. Kurtuluşu yok diye bir şey yok. Gerçi bana kalırsa geleceği görmüyor ama olsun.
Doğru. Demek istediğim gelecekte ki darbe luffye tek atıyor. Bundan kurtulabilir ama darbe gelse ne olacağı belli. Katakuri tek atacak güçte değildi bu yüzden gelecekte birbirlerini kaidonun gördüğü gibi yada luffynin gördüğü gibi görmüyorlar. Bencede şuan yaşananlar gerçek

Doğru. Demek istediğim gelecekte ki darbe luffye tek atıyor. Bundan kurtulabilir ama darbe gelse ne olacağı belli. Katakuri tek atacak güçte değildi bu yüzden gelecekte birbirlerini kaidonun gördüğü gibi yada luffynin gördüğü gibi görmüyorlar. Bencede şuan yaşananlar gerçek
O darbeyi alırsa her türlü bu hâle girer diyorsan ona katılmamak mümkün değil. :D

Haki olma ihtimali çok yüksek. Daha yeni power up almış sıcağı sıcağına kullansın işte. Hem kullanmazsa daha fena çünkü bu sefer oho ne anladık bu işten denilebilir.

Haki olma ihtimali çok yüksek. Daha yeni power up almış sıcağı sıcağına kullansın işte. Hem kullanmazsa daha fena çünkü bu sefer oho ne anladık bu işten denilebilir.
K. Haki'nin sakinlikle kullanılabildiği anlatılmışken bu kadar hararetli bir şekilde K. Haki kullanabilmesi de saçma olur.

Kaido ejder formundayken g3le saldırıyor luffy oda en az fuji kadar etkileniyor hatta ejder formundan çıkmak zorunda kalıyor. (1)

Orda denizciler karargahı diyor yani marine. WGden bahsetmiyor.

Yaşlı dediğin yonkou serinin zirvesi olarak gösterildi (2) ve akainu onla dövüşten çıktıktan sonra tüm tayfasını madara etti. (3)Yamulmak önemli değil yamulduktan sonra ne yapabildiğin önemli.(4) Ayrıca haki kullanamasaydı akainunun ağzından kan gelmezdi.(5) Arada teklediğinde kullanamadı ki o olmasaydı bile 2 amiral daha vardı orda wbnin ordan sağ çıkma imkanı yoktu. (6)

Law amiraller seni avlayacak dediğinde dof 3 buçuk atmıştı Fujiyi bir şekilde alırız dedi ama fuji hiç bir şekilde takmadı bile onu. Jackte sen beni kim sanıyorsun diyip saldırmıştı sonuç ortada... (7)

Her şekilde eşit.

''akainu korsan olsaydı 1 yıl içinde korsan kral olurdu'' - sir e. oda(8)
Dün görmemişim cevabı. Ondan sonra da bin ton şey tartışılmış, okumaya da üşendim. O yüzden benzer şeyler yazabilirim belki.

1-Öncelikle Kaidou'nun ejder formu dövüş formu değil. Lucci'nin saf leopar olduğu hali gibi bir şey. Lucci onu da bir kere hariç hiç dövüşte kullanmadı.

2-Serinin zirvesi olarak gösterilmedi hayır. Bin karakter orada güçten düşmüş falan dedi.

3- Tüm tayfasını Madara falan etmedi. Çöplerden birini indirdi sadece.

4- Beyazsakal gidip son darbeyi vursaydı ne yapabildiğini de görürdük.

5- Kral haki kullanıp Ace'in idamını engelleyemedi, gözlem hakisi kullanıp Squardo'nun kılıcını engelleyemedi. Gözlem hakisi kullanıp Akainu'nun kendisine saldırsacağını göremedi. Sertleşme hakisi kullanıp Squardo'nun, çöp denizcilerin veya Akainu'nun saldırılarını engelleyemedi. Haki kullanamadı demek için daha ne olması gerekiyor?

6- Beyazsakal'ın oradan sağ çıkma ihtimali var gibi bir şey demedim ben zaten. Adam kendisi oraya ölmeye gelmişti.

7- Mesele Fuji'nin takıp takmaması değil. Dof ve Jack'in kendilerinin amiral indirebileceklerini düşünürken, Yonkou'nun adı geçince korkudan titremeleri mesele.

8- Bana ana karakter torpili yapsa ben de 5 sene içinde Korsanlar Kralı olurum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık