Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer Amiral=Yonko olsaydı, 3 Amirali yanında Garp, Sengoku, Tsuru, WG'deki diğer güçlü elemanlar, bir kaç da başka yerlerden takviyelerle(belki Mihawk falan) tek tek gönderip yonkoları alırlardı. Luffy bile baktığın zaman Big Mom'un adasını basabiliyor koskoca marine teşkilatı mı basamayacak. Daha diğer komutanları bile toplamadan çökerlerdi üzerine yonko'nun demekki böyle bir denklem yok ki hala ayakta yonko. Yonko'nun ittifak yapma gibi bir olayı yok çünkü görüyoruz karakterlerini, en mantıklı yonko dediğimiz Shanks ve Beyazsakal bile birbirleriyle kapışacaktı az daha.

Eğer Amiral=Yonko olsaydı, 3 Amirali yanında Garp, Sengoku, Tsuru, WG'deki diğer güçlü elemanlar, bir kaç da başka yerlerden takviyelerle(belki Mihawk falan) tek tek gönderip yonkoları alırlardı. Luffy bile baktığın zaman Big Mom'un adasını basabiliyor koskoca marine teşkilatı mı basamayacak. Daha diğer komutanları bile toplamadan çökerlerdi üzerine yonko'nun demekki böyle bir denklem yok ki hala ayakta yonko. Yonko'nun ittifak yapma gibi bir olayı yok çünkü görüyoruz karakterlerini, en mantıklı yonko dediğimiz Shanks ve Beyazsakal bile birbirleriyle kapışacaktı az daha.
Biz marine+ shichi =4 yonkou diyoruz arkadaş 1 yonkou eşittir wg diyor. Ya sabır ya rabbel alemin

imparator ve tayfasından ''oluşumdan'' bahsediyor. 7 shichiyi luffy aldı tek basına mihawk dısında dişe takılır biri yok ben bundan dolayı eşit olduğunu çıkardım . İyi forumlar
Nerede oluşum demiş Garp? Doğrudan imparator diyor. Arkaplanda çıkan görselde de sadece imparatorlar var.
Gerçi Garp'a kalsa WB+Rayleigh ile uğraşmaya da yanaşmıyor ya neyse. :oleyo2:
Ama Burada Marine+7shichi birlikte hareket ederken yonkoular birbirleriyle ve marine ile sürekli çatışma içerisindeler.
Nerede çatışma içerisindeler bunlar? Ne zaman nerede çatışmışlar savaş zamanı hariç?

Labsente

Nerede çatışma içerisindeler bunlar? Ne zaman nerede çatışmışlar savaş zamanı hariç?
En son Marineford savaşından önce savaşa gidecek WB'ye saldırmaya çalışan Kaido, Shanks tarafından durdurulmuştu. WB ile Shanks buluştuğun da savaşmaya gelmedik diyor Shanks. Big Mom daha önce Roger'ın kendi adasını dağıttı ima ediyordu. Bunlara bakarak yonkoular arası çatışmanın olduğunu çok net bir biçimde anlaşılır.

Nerede oluşum demiş Garp? Doğrudan imparator diyor. Arkaplanda çıkan görselde de sadece imparatorlar var.
Gerçi Garp'a kalsa WB+Rayleigh ile uğraşmaya da yanaşmıyor ya neyse. :oleyo2:

Yonkou derken bunların emrindeki insanlardan bahsetmemiş yani ? hmm peki.

Öyle bir şey söylemedim sadece Amiral-Yonko eşit olsa yukarıdaki yaptığım hesapla ortada yonko bırakmazlardı.
Adamlar yonkouları yok etme derdinde değillerdi hatta seriden biri şuan kim olduğunu hatrlayamadım wbnin ölmesinin bile sonuçları olacak demişti ve wbnin tüm adaları yağmalanmıştı. Bunu denizciler istemediği için hepsini öldürmüyorlar.

İm-sama toplu temizlik yapma zamanı geldi hedef göster diyen morukları hatırlıyorsundur. Onlar dünyayı yönetiyor imparatorlar değil. Sadece karışmıyorlar. Göreceksiniz bütün yonkoular + devrimciler luffyle müttefik olacak wg ile böyle savaşılacak . İsteğenle evine arabasına iddaayada girerim bu konuda.

Garp'ın lafı şu anlama çıkıyor bana göre eğer yonkolardan herhangi biri bir saldırı yaparsa onlara karşı Marine teşkilatı ve Shichibukai ile karşılık veririz.
Zaten bu lafın hemen sonrasındaki Marineford savaşında da uygulamalı olarak gösterdiler eğer bir yonko saldırırsa nasıl karşı koyacaklarını.

Garp'ın lafı şu anlama çıkıyor bana göre eğer yonkolardan herhangi biri bir saldırı yaparsa onlara karşı Marine teşkilatı ve Shichibukai ile karşılık veririz.
Zaten bu lafın hemen sonrasındaki Marineford savaşında da uygulamalı olarak gösterdiler eğer bir yonko saldırırsa nasıl karşı koyacaklarını.
Eee garp Rogerle denk dövüşmüş KK ile denk dövüşen biri var denizcilerde ama yonkoularla dövüşecek insan avladı yok..Allah allah bak şu işe..Yonkoular > roger

Kardeş ne güzel diyorsun Oda demiş en güçlü insanı Wb ,en güçlü yaratıği Kaido.Amiraller insan değil mi? Bak bu ikisi zirveyse amiraller bu zirveye en yakın üçünçü zirvedir.Arada da diğer yonkoular vardır.Oda yazmış ya en güçlü insan WB .Amirallerde insan.Sen daha gidipde nasıl bunlar denktir ağa diyebilirsin ki.
ahahahaha bug'ı buldun resmen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık