Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sadece boyutsal atak örneğine, Fuji ciddi atak yaptığında şöyle böyle oldu dağ ufalandı demene takılmıştım ki gerisiyle ilgilenmedim. Ayrıca dengeden anladığımız şeyin de kesin eşitlik olmaması lazım, nicelik-nitelik gibi bi ton ölçüsü var bunun da. Neyse ben güç dengesiyle ilgilenmiyorum zaten iyi tartışmalar.

Dur seriden bir bölüm atıp gerçek adaletin denizciler olduğunu söyleyeyim tartışma bitsin, çünkü seri içinde bir karakter öyle söyledi xD
Bu genel bilgi bunlarda oda olanı söylüyor.

Labsente

Bak kardeşim ben shanksı kaidoyu bmyi küçümsemiyorum çok çok güçlü insanlar serinin zirveleri herkes korkar bunlardan . Siz amiralleri küçümsüyorsunuz onlarda yonkoular gibi serinin zirveleri. Yonkou küçümsenemeyeck kadar güçlü amirallerde aynı seviyede güçlüler. Shanks geldiğinde Luffyi öldürmek için saldırmaya devam ettiler. Filo amirali savaşı bitirdi amiraller shanks geldi kaçalım demedi. Yani siz niye anlamak istemiyorsunuz bu insanlardan herhangi biri bi yere giderse orayı titretir. ben yonkou güçsüz demiyorum ki amiral güçlüü diyorum. bana niye bu örnekleri veriyorsunuz anlamıyorum cidden .Kizaruda tek başına bm ve kaidonun karşısına çıkmak için akainuden izin istiyordu. Akainu tek basına karaskal ve tayfasını almaya gitti..
Senin dediğin mantığı jack'te yapıyor. 4 gemiyle iki amiral bir tane koramiral ki koramiral Tsuru zamanında Garp ve Sengoku ile birlikte Gol D. Roger ile çarpışmış kişilerden birisi. bunu bile bile saldırıyor ve sadece yaralanıyor. Bende buna bakarak derim ki Yonkouların 2. kaptanları 2 amiral 1 koramiral seviyesindekilerle başa baş çarpışabilir. Ne oldu çarpıştı öldü mü ölmedi ama yenildi.

Fuji ile Kaido'u kıyaslayan olmuşta Luffy G3ile FUji'i iterken Kaido'nun ejder formunu bildiğin yamulttu, Kaido formunu değiştirmek zorunda kaldı, Cracker ve Kata bile üstün gelmişken Kaido dayak yedi o G3'ten.

Bunlar anlık sahneler. Kıyas yaparsanız Kaido bir Cracker bile etmiyor ama ne oldu saldırıya geçti tek attı. Fuji'de sinirli şekilde bir saldırı yaptı Luffy fizana uçtu.
Onu geçtim fujide ciddiyet yoktu ki,sağ kola madara olan luffy var elimizde,bu adamın hiç ciddiye almadığı açık yani

Senin dediğin mantığı jack'te yapıyor. 4 gemiyle iki amiral bir tane koramiral ki koramiral Tsuru zamanında Garp ve Sengoku ile birlikte Gol D. Roger ile çarpışmış kişilerden birisi. bunu bile bile saldırıyor ve sadece yaralanıyor. Bende buna bakarak derim ki Yonkouların 2. kaptanları 2 amiral 1 koramiral seviyesindekilerle başa baş çarpışabilir. Ne oldu çarpıştı öldü mü ölmedi ama yenildi.
Öldü diye bırakıyorlar haberlerde ölüm haberi çıkıyor adamın. Dofta doğru hapishaneye gidiyor. Orda ters birşey yok

Adamın adında Zoro, parantezinde Sanji var. Bu arkadaş doğarken doktorla da tartışmış, münakaşaya girmiş ve belki de münazara bile yapmıştır. Bence uzatmayın. :(
Aynı anda Zoro da Sanji de sevilemez mi :S hem r_zoro yani geri vites Zoro demiş de olabilir belki xD O zaman aradığın Sanji-Zoro çatışmasına da uygun olur ha ne dersin :T

Bu genel bilgi bunlarda oda olanı söylüyor.
Olanla biten aynı şey mi ki :D İsterse denk olsun ya seni mi kırıcam çok umursamıyorum.

Labsente

Öldü diye bırakıyorlar haberlerde ölüm haberi çıkıyor adamın. Dofta doğru hapishaneye gidiyor. Orda ters birşey yok
O haberlere bakarsan alabastayı da Smoker ve ekibi kurtarıyor. Dof Shichibukai'likten istifa ediyor. Dönüşüne bakıyoruz adam hasar almış gemisinde tayfası ile birlikte yolculuk ediyor. Ölüm haberini geç sen bana şunu söyle sırf dövüştü diye Jack=2amiral+Efsane Koramiral seviyesinde mi?

O haberlere bakarsan alabastayı da Smoker ve ekibi kurtarıyor. Dof Shichibukai'likten istifa ediyor. Dönüşüne bakıyoruz adam hasar almış gemisinde tayfası ile birlikte yolculuk ediyor. Ölüm haberini geç sen bana şunu söyle sırf dövüştü diye Jack=2amiral+Efsane Koramiral seviyesinde mi?
Bunun tartışmamızla ne alakası var anlamadım ezildi yenildi geri çekildi dofta hapishaneye gitti?? Burda neyi kıyaslamamı bekliyorsun..

Bir amiral girseydi alamayabilirdi ama 3 amiral wbyi öldürdükten sonra onun sakesini cesedinin üzerinde içerdi.
Tam olarak bunu anlatmaya calışiyorum kardeş.WB tek bir kişi.1 amiral alamaz diyorsun.3 tanesi alır diyorsun.Yani 3 amiral 1 yonkoyu anca aliyor.Bak sende kabul ettin.Tartişma bitmiştir.Herkes yoruldu =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık