Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olmaması gerek bence. Savunma durumu ruh halinden kaynaklı belli ki. Yarı zoan formunun tam zoan formundan farkı ise tabi ki dövüşe daha uygun olması. Yani işlevselliği. Aradaki fark budur sadece diye düşünüyorum.
Bende yoktur diye düşünüyorum.Çünkü Oda en sağlam halin yarı zoan form olduğunu belirttikten sonra gidipte mesela kişinin tam zoan formundaki savunmasını daha iyi yapmaz.Dediğin gibi tek fark işlevselliktir muhtemelen.

Ama normal beden ve yarı zoan form arasında savunma farkı vardır.Normal bedende zoanın kattığı artılardan mahrumsundur muhtemelen.Doruki meselesi de öyle mesela.

@Hakili Yumruk bence vardir. Daha dogrusu Kaido hakkında yeterli bilgi alana kadar o şekilde düşüneceğim.
Neden vardır diye düşünüyorsun ? Ve hangi formda savunma daha iyidir sence ?

Aynen zaten başından beri ikisini arıyor. Ben sadece Law öyle değince acaba Zoro ile Luffy mi dedim. Law açığa çıkmadı diye düşündüm. Ama fark etmez, zaten Zoro Luffy'nin tayfasında Luffy demek hasır şapkalar demek :D
Aynen iyi dedin luffy demek aslında bütün tayfayı kapsıyor :D

Law’ı araması normal sonuçta kaido bunlara dofi olayı yüzünden sinirli :)

Nedense benim aklıma hep geçici ittifak yapacaklarmış gibi bir his var. Kaido direk indirmek istiyorsa ilk önce yıkımcıları gönderirdi kendi gelmezdi.

Gün geçtikte Mihawk'ın öğretilerini de bir bir görüyoruz. Reyiz içki içmek yok derken Zoro'ya boş konuşmuyordu... Geçen demiştim içkili olunca haki kayıyor diye gülmüştünüz bak ne oldu şimdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık