Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zorodan ziyade luffy ile birlikte dövüşecek kişi her zaman lawdır bence. İkisi fena bir ikili. Nasıl tsubasa da misaki-tsubasa süper ikilisi varsa one piece'nin de ikilisi bunlar benim gözümde :D Luffy'nin kaidoya havadan vurması shambles ile mümkün. Doffy'nin ilk yumruk yediği sahne gibi olabilir. Yine kombolara hazır olun.

Edit: Şimdi baktımda shambles olayı yok gibi. Law bizim oğlanı havada görünce şaşırıyormuş.

Zorodan ziyade luffy ile birlikte dövüşecek kişi her zaman lawdır bence. İkisi fena bir ikili. Nasıl tsubasa da misaki-tsubasa süper ikilisi varsa one piece'nin de ikilisi bunlar benim gözümde :D Luffy'nin kaidoya havadan vurması shambles ile mümkün. Doffy'nin ilk yumruk yediği sahne gibi olabilir. Yine kombolara hazır olun.
Law hiç shambles yapmışa benzemiyor ama sağ sola bakıyor nereye gitti diye. Ve Zoro ile Luffy varken Law kim köpek:a:

Fandaş rahat olsana. Gördüm diyor işte taslak olarak daha ne olsun? Belli ki başka şeyler de var :D Bu arc ya efsane olacak yada en saçma arc olacak ortası yok yani.

Edit: Hatta bak Jack'İ o kadar aksiyona soktu ki misyonunu tamamlama zamanı geldi gibi anla artık :D
Jack'in fişi Oni adasına varmadan çekilecek orası belli. Çok fazla göze battı. Ama kim çekecek işte o önemli :/

Bir şey duyarsam söylerim.
Eyvallah :)

Jack, Kaido tayfasının Sanji'si, güç ölçme aleti olarak kullanılıyor daha önce de K haki il güçlü imajı çizdiriyordu. Böyle bir adamla Zoro'nun kapışması Zoro'ya ayıp olur :bilmem: Shogun ile bire bir dövüşsün neyinize yetmiyor :artiz:
Öyle deme Red. Şöyle p-up almadan kesse Jack'i fena mı olurdu ? Görürdük reyisin gelişimini :(

Bende yoktur diye düşünüyorum.Çünkü Oda en sağlam halin yarı zoan form olduğunu belirttikten sonra gidipte mesela kişinin tam zoan formundaki savunmasını daha iyi yapmaz.Dediğin gibi tek fark işlevselliktir muhtemelen.

Ama normal beden ve yarı zoan form arasında savunma farkı vardır.Normal bedende zoanın kattığı artılardan mahrumsundur muhtemelen.Doruki meselesi de öyle mesela.

Neden vardır diye düşünüyorsun ? Ve hangi formda savunma daha iyidir sence ?
Küçük olunca kendini savunmak daha kolaydır. Büyüklük kolay hedef olma anlamına gelir. Ama ejderha yani sonuçta. Büyük olsa da çok sağlam bir savunması vardır. Spoiler sahnesini çok dikkate almamak lazım.

Jack'in fişi Oni adasına varmadan çekilecek orası belli. Çok fazla göze battı. Ama kim çekecek işte o önemli :/
Valla jack yada başka biri ama mantıken Zoro'nun önce 2y sonra nasıl geldiğini göstermesi sonra P.up alması lazım. Shogun cepte ama öncesi kim? Bana yine de en mantıklı Jack geliyor çünkü dediğim gibi daha diğer yıkımcıları görmedik ama Jack başından beri var ve yeterince gösterildi gibime geliyor.

Law hiç shambles yapmışa benzemiyor ama sağ sola bakıyor nereye gitti diye. Ve Zoro ile Luffy varken Law kim köpek:a:
Zoroyu gözümde düşüren mangaka yoksa çok severim adamı. Ortalıkta yok adam sürekli bir yerlere kayboluyor bu da hiç hoşuma gitmiyor açıkcası. Zoro bu arc kilit rol üstlenecek orası öyle ama law'da arkasında kalmaz. Bak her ne kadar zoro fanları kabul etmese de şu ana kadar zoro ile sanji neredeyse eşit güçte düşmanlarla kapıştı, zoro bir tık üstü sadece. Bunun hep böyle gideceğini söylemiyorum ama öyle oldu. Ve sanji ile zoronun hep rekabet içinde olduğunu gördük kimi zaman beraber bir çift olarak bile savaştıkları olmuştur her ne kadar birbirlerinden hoşlanmasalarda. Benim gözümde zoro ile sanji bir ikili. Law da luffy ile ayrı bir ikiliyi oluşturuyorlar, doffy savaşında beraber savaşırlarken ataklarını nasıl kombinlediklerini gördük. Zoro ile luffy bu kadar uyumlu bir ikili olamaz. O yüzden öyle dedim. Şuan için law > zoro ama arc sonu zoro => law olur büyük ihtimalle.

Law sen nasıl bir poşetsin ya.Adam yanından kalkmış,O kadar tepeye zıplamış Kaidoya yumruğu geçirmiş fark edememiş bile bu sığır.

Bu hamle çok iyi oldu.Olaylar hızlanacak eğer bölünmez ise.Gerçi şu raddede olayı bölecek bir şey yok ama bu hımneye güven de olmaz.

Zoroyu gözümde düşüren mangaka yoksa çok severim adamı. Ortalıkta yok adam sürekli bir yerlere kayboluyor bu da hiç hoşuma gitmiyor açıkcası. Zoro bu arc kilit rol üstlenecek orası öyle ama law'da arkasında kalmaz. Bak her ne kadar zoro fanları kabul etmese de şu ana kadar zoro ile sanji neredeyse eşit güçte düşmanlarla kapıştı, zoro bir tık üstü sadece. Bunun hep böyle gideceğini söylemiyorum ama öyle oldu. Ve sanji ile zoronun hep rekabet içinde olduğunu gördük kimi zaman beraber bir çift olarak bile savaştıkları olmuştur her ne kadar birbirlerinden hoşlanmasalarda. Benim gözümde zoro ile sanji bir ikili. Law da luffy ile ayrı bir ikiliyi oluşturuyorlar, doffy savaşında beraber savaşırlarken ataklarını nasıl kombinlediklerini gördük. Zoro ile luffy bu kadar uyumlu bir ikili olamaz. O yüzden öyle dedim. Şuan için law > zoro ama arc sonu zoro => law olur büyük ihtimalle.
Zoro bu arc bütün soru işaretleri silip süpürecektir. Zou da gördük Law ile nasıl takılıyorlardı. Şuan Luffy ile Law öyle yada böyle bir ittifak içindeler birlikte gözükmeleri normal. Ama Zoro ile Luffy bence başka ve bence birbirleri ile daha uyumlu olurlar hele ki Luffy'i bu kadar iyi tanıyan bir Zoro varken en mantıklısı da o. Sanji olaylarına girmeyeceğim bence her şey o konuda çok net. Ama konu bunlar değil tabi. Ben sadece Zoro ile Luffy'nin daha uyumlu olduğunu düşündüğüm için yazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık