Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Kaido Big mom dan güçlüdür herhalde. Adam tanıtılırken neler yazıyordu. Kafadan bire birde her zaman Kaido alır derler falan diyordu.

Şimdi yapılan yorumlardan anladığıma göre Noah'a yapılan Elephant gatling Kaido'yu indirir mi ne diyorsunuz bu konuya ?:oleyo:

Bir yonkou başka bir yonkou hakkındakendisinden güçlü diye tabir kullancak he:hhh:.Hele ki Bigmom :hhh:.
Valla Kaidou açıkça seni öldürürüm diye tehditler savuruyor.Mom bu kadar iddaalı konuşamıyor tehditler savuramıyor karşısında.Dene gibisinden konuşuyor işte.Bu Kaidou'nun kendini üstün gördüğü için iddalı olmasına benziyor bana göre.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali Kaido en azından burun farkıyla öndedir.Zoanın verdiği güçle kuvvet olarak öndedir en azından çok hasar vermese bile.

Yorumuna katılmakla beraber ufak bir düzeltme yapmak istiyorum. Big Mom o şeyi yenemeyeceksin çünkü buradan sağ çıkamayacaksın minvalinde bir şey söylüyordu.
Gülüyordu o şeyi yenemezsin ne zannediyorsun sen onu dercesine.Hani o kadar basit olsa çoktan ben yenerdim dermiş gibi.

Şimdi yapılan yorumlardan anladığıma göre Noah'ı parçalayan Elephant gatling Kaido'yu indirir mi ne diyorsunuz bu konuya ?:oleyo:

Valla Kaidou açıkça seni öldürürüm diye tehditler savuruyor.Mom bu kadar iddaalı konuşamıyor tehditler savuramıyor karşısında.Dene gibisinden konuşuyor işte.Bu Kaidou'nun kendini üstün gördüğü için iddalı olmasına benziyor bana göre.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali Kaido en azından burun farkıyla öndedir.Zoanın verdiği güçle kuvvet olarak öndedir en azından çok hasar vermese bile.

Gülüyordu o şeyi yenemezsin ne zannediyorsun sen onu dercesine.Hani o kadar basit olsa çoktan ben yenerdim dermiş gibi.
Konuyla alakasız ama ben g3 gatlingin Luffy'nin en güçlü saldırısı olabileceğini düşünüyordum. O saldırının karada birine yapıldığını görmedik. Sorun daha yavaş kalması. Kaido'nun boyutu için elverişli ama tabi ki yetmez. King Kong gatling gelir mi?

Güç dengeleri konusunda kafa karışıklığının temel sebebi 2 yıllık ara. O zamana kadar her karakterin adım adım güçlenişine tanıklık ediyorduk. Ancak o 2 yıllık aradan sonra Luffy Zoro vs tam olarak ne oldular ne hale geldiler vs bilemiyoruz ve bu biraz can sıkıcı.

Bu arada kurulan mantık yanlış. Kaido’yu yenecekse Katakuri’ye tek atmalıydı gibi. Ama bu seri bir Shounen arkadaşlar. Dragon Ball ne ise Op da o işte

Forumun evrimi.
Önceden “Lan bu Kaido nasıl yenilcek”
Şimdi “ Luffy hangi saldırısıyla Kaido’yu yenecek”:oleyo2:

Konuyla alakasız ama ben g3 gatlingin Luffy'nin en güçlü saldırısı olabileceğini düşünüyordum. O saldırının karada birine yapıldığını görmedik. Sorun daha yavaş kalması. Kaido'nun boyutu için elverişli ama tabi ki yetmez. King Kong gatling gelir mi?
En güçlü saldırısı değil de her vuruşun toplamı bir Leo bazuka yada biraz fazlası kadar etki edebilir denk gelirse.Kısacası Kkg'den zayıf diğer g4 saldırılarından güçlü olabilir belki.Ama o saldırıyı kolay kolay kimse yemez böyle Kaido gibi hayvani boyutları olması lazım.Ve yaptıktan sonra fizik olarak çok tükeniyor Luffy çok enerji götürüyor gibi.

İleride kkg gatling yapabilir bence mümkün.Ama çok fazla haki harcar g4 formunu hemen yer bitirir bence.İşin fiziksel yorgunluk enerji bitme olayı da cabası elephant gatling gibi.Yani kk seviyesi falan olmazsa bunu en fazla bir kere kullanabilir gibi yapsa dahi.

Shuten bir ejderhaya karşı savaştığını hatırlamış. Demek ki Kaido ejderha formunun dışına çıkmamış 20 yıl önce de... Bu arada Shuten hasar da almamış Jacke'ten. Jack üstünlük kuruyor deniliyordu ama Shuten üstünlük kurmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık