Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet korsanfan şenliğine hoşgeldiniz :D

Güzel bölüm geliyor bu bariz. Luffy’nin de artık sıradan bir çaylak olmadığını unutuyorsunuz. Kaido’nun geçmişinde defalarca yenildiğini de unutuyorsunuz. Ancak bu bir tarafı yüceltmek için veya gömmek için sebep değil. Kaido >>> Lufy çok net. Ancak bırakın da Luffy de Kaido’ya hasar çıkartsın bir zahmet.

Ki Luffy serideki en hızlı karakterlerden birisi. Bu tarz ani ataklarda Kizaru hariç bütün karakterler bu yumruğu suratının ortasına yer diye düşünüyorum.

Merak ettiğim şey bu olayın devamı nasıl olacak. Sarhoşluğun etkisiyle Kaido uyuyakalacaktır ya da yumruğun etkisiyle ayılacaktır ve kovalamaca başlayacaktır. Her türlü enteresan şeyler olacak gibi.

Kaido dışında orada Hawkins ve Jack var. Ama bizimkiler de kalabalık. Law, Room yeteneği ile bizimkileri kolayca kaçırabilir. Esir düşme durumu çok zor gibi geliyor. Ama Luffy ve Kid’i yan yana getirmek istiyorsa Oda, orasını bilemem.

Son düzenleme:
kaptani kizdirdilar yine. kizinca taktik maktik yok bam bam bam

kaido bence yenilecek arc sonunda. sonucta bir wb degil. luffy yardimsiz yenemeyecektir ama saglam bir powerup alacaktir.

bu arc hizli basladi ama boyle gitmez. daha ekip tamamlanacak, kid kurtulacak kaidonun gecmisi odenin gecmisi derken en az 2 sene gecer bence. neden bilmem bigmom arci baslarken bile keske baslamasa diyorduk. bu arc surerse de kimse sıkılmaz galiba

Law ve Luffy'den bahsediyor büyük ihtimal onların kurduğu ittifakından dolayı yok oldu ya yapay şeytan meyve işi
Yok bende ilk öyle anladım ama şimdi bu bölümde Law ikisi için açığa çıktılar deyince. O mantılı geldi sonuçta Bende açığa çıktım derdi ama çokta önemli değil zaten merak ettim sadece.

Hayır. Bunun İmparatorlar ile alakası yok. Herkes için geçerli. Bak birkaç örnek vereyim sana;

- Luffy'yi döve döve sündüren Katakuri, Dördüncü Vites'ten yumruk yedi. Eziklendi.
- Luffy, Katakuri'den bir kamyon dayak yedi. Eziklendi.
- Oven, Sanji'yi tekme ve Pound'dan kütük yedi. Eziklendi.
- Jack, Shutenmaru tarafından kesildi. Küfür yemediği kaldı.

Örnekleri çoğaltabilirim. Hepsinin ortak noktası bu darbelerin yiyen kişiye fazla bir etkisinin olmaması, ama ne hikmetse çizik alanın seviyesi normal Denizci askeri seviyesine iniveriyor.
+sonsuz. Tek bölüme göre yorum yapanlar çıldırtıyor insanı. One piece bir sanat eseri değil sonuçta. Aynı şeye bakan insanlardan bu kadar da farklı yorumlar ortaya çıkması garip. Güç dengesi denen şey bu kadar da karmaşık olmamalı oysa. :/

Vay be spoiler cidden şok ediciymiş böyle bölümler üç bölümde bir gelmeli aralarda da bilgi ağırlıklı bölümler olmalı.

Yumruk meselesine gelince.Jinbei gibi adam anayı uçurabiliyorsa Luffy de bir zahmet yerinden kımıldatsın yani.Çok normal bir durum öncekiyle kıyaslarsak.G3 kiremit yumruğundan falan çok daha güçlüdür.Fuji kılıçla savunurken bile hasar alıyordu.

Ancak Kaidou yumruğu yiyipte bilincini kaybettiyse eğer işte o zaman gömülecek bir tarafı olabilir.Bilincini kaybetmesi rezillik olur onun dışında sorun yok gibi gözüküyor.Güçlü saldırılar duruşunu bozacak olacak o kadar.

Mom Kaido için o şeyi yenemezsiniz diyordu.Koca anadan bence güçlü kendisi bile öyle tabir kullanıyor tam olarak dişini geçirememiş.Zaten devlerle yenebilirdim demesi de işaretini veriyordu bana göre.
Yorumuna katılmakla beraber ufak bir düzeltme yapmak istiyorum. Big Mom o şeyi yenemeyeceksin çünkü buradan sağ çıkamayacaksın minvalinde bir şey söylüyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık