Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır. Bunun İmparatorlar ile alakası yok. Herkes için geçerli. Bak birkaç örnek vereyim sana;

- Luffy'yi döve döve sündüren Katakuri, Dördüncü Vites'ten yumruk yedi. Eziklendi.
- Luffy, Katakuri'den bir kamyon dayak yedi. Eziklendi.
- Oven, Sanji'yi tekme ve Pound'dan kütük yedi. Eziklendi.
- Jack, Shutenmaru tarafından kesildi. Küfür yemediği kaldı.

Örnekleri çoğaltabilirim. Hepsinin ortak noktası bu darbelerin yiyen kişiye fazla bir etkisinin olmaması, ama ne hikmetse çizik alanın seviyesi normal Denizci askeri seviyesine iniveriyor.

Sitede eziklemeyi yasakla reis sende bizde kurtulalım :D

Luffy geleceği gördüyse, Jack ve Shutenmaru niye şaşırıyor?
Saldırı fazla güçlü geldi bana oden kalesindekiler yüksek profil karakterler değil sıkıntıya girerler kin'emon olsa bile. Law'ın luffy yanından kaybolduktan sonra şaşırması da tezat, o da görüyor kaleye saldırıyı. Bölüm gelince daha iyi anlaşılır. :)

Alt tarafı bir yumruk yedi diye hemen ezmeye başladınız adamı. Her darbe alan adamı çöp etme sevdanızdan ne zaman vazgeçeceksiniz çok merak ediyorum. Daha geçenlerde bir kesik aldı diye Jack'i çürüğe çıkartmıştınız :bilmem::artiz:

Saldırı fazla güçlü geldi bana oden kalesindekiler yüksek profil karakterler değil sıkıntıya girerler kin'emon olsa bile. Law'ın luffy yanından kaybolduktan sonra şaşırması da tezat, o da görüyor kaleye saldırıyı. Bölüm gelince daha iyi anlaşılır. :)
Bizimkiler kalenin bodrumunda falan duruyorsa, saldırı üst kısma yapıldığı için etkilenmemiş olabilirler.

Belkide Kaido gelen saldırılar için kendini savunmuyordur.Direk alıyodur hasarı bodoslama.Zaten bir şey olduğu yok kendisine.Dövüş stili böyle olabilir.Buda neden bu kadar agresif olup bir çok kere yakalandığını açıklar.

Yalnız şu erkenden tanıtılan yonkoların zaafları bezdirdi. Biri dikkatsiz, biri aç, Kaido desen alkolik çıktı. Ortak nokta da kendi çıkarına olan şeylere sürekli bir zarar verme eğilimi.
Çok takılmaya gerek yok BM de amaç farklıydı, bire bir ölesiye bir kapışma vs. yaşanmadı seneryo oydu, bu ark daha farklı olacaktır sarhoş olması veya başka bir zaafın ortaya çıkması önemli değil ölümüne bir mücadele olacak, ark sonunda çıkacak sonuç tatmin eder etmez ayrı bir şey ama işleyişe bakınca boşvermek daha akıllıca oluyor.
Luffy son dövüşten sonra dahada güçlenmiş olacaktır, kendince iyi bir savaş verdi artık gear seviyeleride eskiye göre gelişti tabi, haki+meyve saldırılarının etkili olması çokta göze batmamalı ki böyle olması gerek diye düşünüyorum.Gemileri yakıp geldiği bir ark olarakta böyle sahneler yaşanmalı, ana karakter daha fazla ağırlığını hissettirmeli.

Nasıl Zoro Fujiye slash atınca, Zoro amirali tokatladı dediysek.

Bunda da Luffy Kaidoyu tokatladı deriz.

Aslında ikiside tokatlamadı ama bir nevi geyik türü.

Ben seviyorum böyle yazmayı.
Geyik yapmayanlar var emin ol. Ben onlara yazdım bunu zaten. Yoksa geyik yapın tabi bende yapıyorum arada sırada güzel oluyor.

Vay be spoiler cidden şok ediciymiş böyle bölümler üç bölümde bir gelmeli aralarda da bilgi ağırlıklı bölümler olmalı.

Yumruk meselesine gelince.Jinbei gibi adam anayı uçurabiliyorsa Luffy de bir zahmet yerinden kımıldatsın yani.Çok normal bir durum öncekiyle kıyaslarsak.G3 kiremit yumruğundan falan çok daha güçlüdür.Fuji kılıçla savunurken bile hasar alıyordu.

Ancak Kaidou yumruğu yiyipte bilincini kaybettiyse eğer işte o zaman gömülecek bir tarafı olabilir.Bilincini kaybetmesi rezillik olur onun dışında sorun yok gibi gözüküyor.Güçlü saldırılar duruşunu bozacak olacak o kadar.

Mom Kaido için o şeyi yenemezsiniz diyordu.Koca anadan bence güçlü kendisi bile öyle tabir kullanıyor tam olarak dişini geçirememiş.Zaten devlerle yenebilirdim demesi de işaretini veriyordu bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık