Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendi dövüş yetenekleri yetmeyince eline ne tutmasını ne de kullanmasını bildiği bir savaş aleti alıp bir de üstüne samuray gölgesi alması iğrençliğin nirvanası olur. Zoro alsa dersin ki adam zaten samuray, uygun olur vs. Luffy ne alaka ya. Düşündükçe tüylerim diken diken oluyor :artiz: Allahhhh evlerden ırak Rabbimmmm :(
Ne güzel işte 100 canavar vs 100 gölge.Zoronun gölgeyi de atar içine birde ashura açar luffy. :fool:

Star tv'den beri bu seriyi takip ederim. Kaç yıl geçti hala bu Luffy'nin taştaş ağırlığına şaşırıp kalıyorum. Red Line'daki bütün kayaları getirseler Luffy'nin taştaşlarının heykelini yapmaya yetmez.

Kaidonun inmemesi hatta başta zarar bile görmemesi lazım, luffy ise kesinlikle esir düşmemeli hafif tokatlansa kafi.Oda bu ikisi arasında bişey göstermeli.Daha sonrada iki komutan aldırıp üstüne bide amiral öyle kaidoya gitmesi lazım.Aksi halde direk yonkouya dalan biri aralardaki güç farklarını ışık hızıyla kapatmış olurki buda seride tat vermez.Hemde youkouya dalan birinin sonradan dengi rakip sayısı çok fazla azalmış olur.Vs atacak adam kalmaz.Ayrıca luffy nin de rakiplere birileriyle dalmasıda hiç hoşuma gitmiyo hatta nefret ediyorum.Adam akıllı güçlü rakiplerle dövüştür power up ver.

Kaidonun inmemesi hatta başta zarar bile görmemesi lazım, luffy ise kesinlikle esir düşmemeli hafif tokatlansa kafi.Oda bu ikisi arasında bişey göstermeli.Daha sonrada iki komutan aldırıp üstüne bide amiral öyle kaidoya gitmesi lazım.Aksi halde direk yonkouya dalan biri aralardaki güç farklarını ışık hızıyla kapatmış olurki buda seride tat vermez.Hemde youkouya dalan birinin sonradan dengi rakip sayısı çok fazla azalmış olur.Vs atacak adam kalmaz.Ayrıca luffy nin de rakiplere birileriyle dalmasıda hiç hoşuma gitmiyo hatta nefret ediyorum.Adam akıllı güçlü rakiplerle dövüştür power up ver.
Kaidou neden hasar görmüyor :S Kendini haki ile bile savunmamışken yakalanmış, Bigmom bile atak ve savunmada koka kullanıyor boşuna mı var bu haki, hiçbi etkisi olmayacaksa çöp oğlu çöp bu b.haki. Adam hakisi üstün gelen Katakuri'ye bile G4 ile yeterince atak gücü oluşturunca hasar verebildi la.

Kaidou neden hasar görmüyor :S Kendini haki ile bile savunmamışken yakalanmış, Bigmom bile atak ve savunmada koka kullanıyor boşuna mı var bu haki, hiçbi etkisi olmayacaksa çöp oğlu çöp bu b.haki. Adam hakisi üstün gelen Katakuri'ye bile G4 ile yeterince atak gücü oluşturunca hasar verebildi la.
Oda şişirdi, bizlik bir durum yok. :S

Kısmen katılıyorum.
Luffy'nin, gölge ya da bilumum yardımlarla (kişi/kişiler) yonko devirmesi beni tatmin etmez.
Bu adam KK olacaksa; zorlanacak, dayak yiyecek ve güçlenecek abi. Başka türlü bu canavarlardan tayfasını nasıl koruyacak?
Luffy için erken diyip duruyoruz da, nasıl bir şey bekliyoruz? Yani tam olarak ne olmalı, ne kadar süre geçmeli? Mesela ölümüne ezilmeli mi? En ufak hatasında "hala çöplerle uğraşıyor." yorumları yapılmıyor mu? Ben anlamadım ne istendiğini.
Luffy, hiçbir rakibiyle dövüşürken, rakibinin sikletinde değildi ve hep kendini aşmak zorunda kaldı. Yeri geldi gücü yetmedi, evet. Ama artık böyle bir lüksü yok.
Esir düşemez, paket edilemez. Dayak yiyebilir, ama bir şekilde ayağa kalkıp yıkıp geçmek zorunda.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık