Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her sağ kol Katakuri gibi değil ki , adamın değerini Jack gibi armutları görünce anlıyorum.

Shutenmaru onu Kata'a yapacak kafamda bile canlanmıyor öyle bir sahne.

Zoro sanji flan first mate yada diğer yıkımcıları yenecek güçte değiller. Zoro bir yana Sanji hiç değil. Zaman sıçraması sonrası uçması harici gelişim görmedim ben.

Zoroya gelincez gitsin azcıkta Fujitora dan eğitim alsın. 2y daha sonra anca bir yıkımcı alır :(
Zoro alır Sanji bakar.

Bu arcta gelecek p-up'lar çok büyük olacak. Sanji bile bir tane yıkımcı alır maalesef.

Olabilir diye birine aynısını yazdım valla,hatırladım @Mr.Bushido ya yazmıştım,tb arc daki gibi o tarzda gölge alırsa bak gör diye
Kendi dövüş yetenekleri yetmeyince eline ne tutmasını ne de kullanmasını bildiği bir savaş aleti alıp bir de üstüne samuray gölgesi alması iğrençliğin nirvanası olur. Zoro alsa dersin ki adam zaten samuray, uygun olur vs. Luffy ne alaka ya. Düşündükçe tüylerim diken diken oluyor :artiz: Allahhhh evlerden ırak Rabbimmmm :(

Her sağ kol Katakuri gibi değil ki , adamın değerini Jack gibi armutları görünce anlıyorum.

Shutenmaru onu Kata'a yapacak kafamda bile canlanmıyor öyle bir sahne.
Jack de pek sağ kol değil sanki. :bilmem:
Sanki'si fazla. Kesin değil.

Sağ kol benim.
Tipleri uygun olmuş aslında ama ben de farklı bir 3'leme beklerim. En azından aralarında bir tane yırtıcı zoan olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık