Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaman yolculuğu meyve ile yapılmışsa şu an o meyvenin kullanıcısı kim? Hadi buyrun tartışmaya.

Teori: Foxy uyanış açmış. Tek sinyal ile 20 sene zamanı yavaşlattı. Bunlar da zamanda yolculuk yaptıklarını sandılar.

Oha ya zaman yolculuğu bir bu eksikti:hoo:
Zaten seriyi gizemlerden ötürü takip edemiyoruz
Nereye el atsak ya duvar ya bilinmezlik
Al sana birde zamanda yolculuk
Geleceğe Dönüş One Piece:hıh:

Kaidonun ölümsüz olması da bir büyü lanettir.

Artık uçuk teoriler başlar . Roger vs IM

Başkentte bir restoranda, bir para simsarı sakesini yudumluyormuş. Bu adamın adı Dozing Kyoushirou. Orochi lanet edip adamın korkak birisi olduğunu söylemiş. Aynı sözleri 20 sene önce kale yerle bir edilirken Oden'in karısı söylemiş.

Kyoushirou, zamanında Oden'in bu büyülü sözleri söyleyerek, 20 yıl sonra ortaya çıkacak 9 samurayı canlandırdığını anlatmış.

Spoilerin bu kısmından meyve sahibinin oden olduğu anlaşılıyor ve öldüğü biliniyor.9 kişi göndermiş geleceğe 4ü cepte diğer 5i bu arc gözükmezse bir dünya teoriye maruz kalacağız. :D

İnsanların ağzından söylenmiş olsa bile Oda'nın bize direkt aktardığı bir şey olduğu için şu an için doğru kabul etmeyi daha mantıklı buluyorum. Im daha güçlü çıkarsa tek yolu bunun zaman yolcusu falan olması olur herhalde. İnsan veya dünyalı olup olmaması Kaidou'nun unvanını etkilemiyor çünkü.
Tamam da insanları bırak kutsallar bile bilmiyor adamın varlığını. Kim gücünü bilecek de kıyaslayacak Kaido'yla ya da başkasıyla. Ben de Kaido en güçlü olarak düşünüyorum ama Im kıyas dışı. Canlı bile olmayabilir belki doğaüstü bir varlık falandır. Hükümet en güçlü oluşum. Başındaki kişinin bir yonkou kaptanından güçlü olması çok olası. O yüzden Im'i kıyaslama harici tutuyorum.

Oda zaman yolculuğu işini kotarabilir mi sence? Çok abartmaz tadında bırakırsa güzel olur bence.
Geleceğe gelerek geçmişi kurtaramaz Kine'mon'lar. Geçmişi kurtarmak istiyorlarsa aynı yeteneğe/güce ihtiyaçları var demektir. Yine aynı şekilde Luffy'leri alıp götürmeleri gerekir. Bana kalırsa böyle bir şey yaşanmayacak. Bu durumda zaman yolculuğu meselesi karmakarışık bir hâle gelmeden de çözüme kavuşturulabilir. Örneğin yalnızca 20 yıl sonraya yolculuk etmiş olmaları yeterli olur, kim bilir? Diğer yandan tüm arkı gidip gelmelerle alakalı bir konu üzerinden işlemeye kalkarsa bence yine de kotarabilir. Bence Oda'nın bu işi kotaramaması için tek bir sebep var, o da seriyi "çocuksu" tutmaya devam edip bu tip detayların üzerinde durma gereği görmemesi. Son olarak da şunu söyleyeyim: Wano dışarıya kapalı bir ülke olduğu için geçmişe gidip geçmişi değiştirme gibi bir şey gerçekleşirse dahi gelecek pek fazla değişmeyebilir. Bunun önlemini de 20 yıl boyunca ülkenin kapalı olmaya devam etmesi kararını kılarak alabilirler. Luffy'lerin 20 yıl önceye götürülüp Wano'yu kurtarmasının ardından tekrar günümüze gelerek bir sonraki arkta da Kaido'yu halletmesi gibi bir durum da yaşanabilir. Ne kadar uzun yazdım yahu. Daha devam etmeyeyim en iyisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık