Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Monet ile bunlar farklı, adam ilanı aşk ediyor ve meydanda görüyorlar adamı ve tayfasını onun tayfasından bir kaç kişi gelip kızı alıp adama götürüyor. Kimse gözden kaçmıyor. Bunun yanında Monet, Tashigi ble dövüşürken kadını canlı canlı yiyecekti neredeyse. Zoro daha sonra olaylara karıştı.

Burada hem kadın Samuray, hem yanında Luffy var. Zoro'nun ben çıplakları kesmem demesini gene eleştiriyorum işin o kısmına diyecek bir şey yok. Ama kızın kaçırılma olayını tamamen Zoro'ya yüklemek saçma adam koruma sorumluluğunu almamış oturduğu yerden bile kalkmamış, Luffy ona bağırırken bile hala oturuyor hatta.
Zaten ben Luffy suçsuz demiyorum 1.5Milyarlık adamsın h.haki salsa oradaki elemanların çoğu gene bayılır ama Zoro'nun bahanesi çok abes Luffy Zoro'ya neden korumadın kızı diyor WTF çıplak adam ne ya :D Bunlar yan yana gelince abes olaylar gerçekleşiyor.

Zaten ben Luffy suçsuz demiyorum 1.5Milyarlık adamsın h.haki salsa oradaki elemanların çoğu gene bayılır ama Zoro'nun bahanesi çok abes Luffy Zoro'ya neden korumadın kızı diyor WTF çıplak adam ne ya :D
Çıplak kesmekten sakınması saçma oraya diyecek bir şey yok :artiz:

Kesmek zorunda değilim de, kadın samuray kendi başının çaresine baksın de, canım sıkılıyor falan de, adamlar çıplak kesemiyorum nedir len :hhh:

Yine bir mukayese karmaşası yaşıyor birkaç arkadaş. Monet'le bu durum aynı değil.

Kiku'nun canı tehlikede olsa Zoro yardım etmeyecek mi sanıyorsunuz ?

Şimdi şöyle çıplaklık savunmasızlığı simgeler , Zoro onurlu biri olduğundan savunmasız birine kılıç çekmedi , tam da savaşçı ruhuna yakışır bir hareket.
İşte bunu bile açıklamak zorunda kalırsın :(

Bölümün özeti:

-Bellamy'nin her görünüşte vücudunun daha kalıplı çizilmesi
-Zoro'nun aura meselesi
-Luffy'nin h.haki yayması ve Kiku'nun bu duruma şaşırıp sanki ilk kez karşılaşıyor gibi durması
-Kiku'nun kılıç kullanmadaki becerisi.
-Tekrardan O-Tama'nın gücüne vurgu yapılması. Holdem'in belindeki aslanın Holdem'den bağımsız hareket edebilmesi. Acaba O-Tama'nın gücü yapay şeytan meyveleri üzerinde de kullanılabilir mi düşüncesi

Çok saçma olmuş. Hadi bizimkiler korumadı ama kız kendini koruyabiliyor. Üzerine doğru gelen adamlara karşı kılıcı kınından bile çıkarmamış. Biraz tetikte olsana be kadın. Arc başında olan saçma olaylar dizisi deyip geçiyorum.

Yav bırakın kardeşim kız şöyle olsaydı Zoro şunu yapardı, bunu hallederdi demeyi. Ortada var olan durum üzerine senaryo yazmaya gerek yok işte. Zoro'nun da prensipleri var işte. Hani Sanji'nin prensipleri yüzünden ya tayfa üyeleri ya da herhangi biri ölseydi diye söylüyordunuz ya, bu durum da onun farklı bir boyutu işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık