Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak sana da yaymış kalpler malpler :D Adam herkesi etkiliyor maşallah.

Haftaya güzel bir pataklama şovu görürüz. Millet Law gelir, çeker çıkarır diyor da ben bizim ikilinin onu da kendine benzetmesini bekliyorum. Dağıtırlar orayı.
Ben hatunun bakışına tav oldum gerçi nereden anlayacan sen onu :oleyo2:

Yok canım Zoro'ya kaptırmış kendini belli. Onun korumasını istedi. Yaralarını felan sardı. Ama Zoro ... Neyse sabahtan beri söyledik anlamıyon sen.

Ben h.haki saldığı sahnede kızın tepkiden bahsettim. Resmen ne oluyoruz der gibi bakıyordu.:D
Kadına seni ben korumam arkamdan çık demiş, seninki bunu duymuş buna rağmen kalkıp hikaye anlatıyon sabahtandır. Hakisine ne oldu bu arada Luffy'nin, hakisi de Zoro'ya güvendi herhalde :fool:

Sayıyı okumam 30 saniye sürdü son yıllardaki en boş bölümleri okuyoruz 2 haftadır.Sefasını sürmeyi bildiğimiz gibi cefasını da çekecez bir süre böyle devam edecek gibi nadir çok kötüye basarım müdavimi olduk 2 haftadır.

Abi canı ister keser, istemez yoluna bakar. Kiku kim ? Sanki Namiyi Robini kaçırdılar gibi yorumlar dönüyor. Luffyde o kadar umursuyosa kendi korusaymış.

Ben hatunun bakışına tav oldum gerçi nereden anlayacan sen onu :oleyo2:

Kadına seni ben korumam arkamdan çık demiş, seninki bunu duymuş buna rağmen kalkıp hikaye anlatıyon sabahtandır. Hakisine ne oldu bu arada Luffy'nin, hakisi de Zoro'ya güvendi herhalde :fool:
Açıkca Luffy'nin geleceği görme gücünü kullanmadığını düşünmeye başladım. Herif her zamanki gibi heyacan arıyor.:D Onun dışında ileride asıl sahnelerde bu gücü kullanmazsa ben de kabul edeceğim Luffy'nin hala Kata kadar iyi kullanamadığını.

Bu arada istediğin kadar dillendir Ferit. Luffy gelen adamları Zoro'ya bırakmış. Ona '' Neden onlara izin verdin'' diyerek belirtiyor. Sen istediğin kadar senaryo yaz.

Çeviremiyorsan yardımcı oluruz.

Zoro neden çıplak adam kesmiyor anlamadım da,kıza bırakmış olabilir gücüne güvenip,çöp diyip salmıştır yani,işini şansa bırakmasın derseniz anlarım,ayrıca hadi zoro kesmedi luffy ne yapıyor?O gözlem boşunamı gelişti?Tamamen senaryo işliyor ya,saçmalık yani başka birşey değil,aha zoro luffy birlikte çiziliyor çok iyi dedikçe batırıyorlar,iki tane kız kaçırıldı yanlarından la,ayrıca kaido bölgesi ciddiyet cart curt olur dedik,tam tersi haddinden fazla rahatlar,güle oynaya takılıyorlar valla

Açıkca Luffy'nin geleceği görme gücünü kullanmadığını düşünmeye başladım. Herif her zamanki gibi heyacan arıyor.:D Onun dışında ileride asıl sahnelerde bu gücü kullanmazsa ben de kabul edeceğim Luffy'nin hala Kata kadar iyi kullanamadığını.

Bu arada istediğin kadar dillendir Ferit. Luffy gelen adamları Zoro'ya bırakmış. Ona '' Neden onlara izin verdin'' diyerek belirtiyor. Sen istediğin kadar senaryo yaz.

Çeviremiyorsan yardımcı oluruz.

Katanın seviyesine çıkabilmekle onun kadar iyi kullanmak arasında fark var. Senelerdir o seviyede olup üstüne sürekli gözlemini açık tutan adamla o seviyeye yeni ulaşmış adamın mutlaka aynı olmasını niye bekliyorsun ki sen? :(

Şimdi bu Kiku dediğimiz hatun, savaşçı olmak istediğini (kılıçlarla haşır neşir ve dövüşlerle ilgili bilgisi var gibi) söylüyor ama bu bölümde Luffy h.haki salınca şaşırıyor. Ki burdan sanki daha önce bu durumla karşılaşmadığı sonucu çıkarılabilir. Aklıma Wano'nun dış dünyaya kapalı olması durumu geldi. Acaba Wano'da haki durumu nasıldır? Hatırladığım kadarıyla Wano'da haki kullanan karakter şu anlık Hawkinks ki o adam Wano'lu değil. Kaido ve yıkımcıları da kullancaktır. Peki, Wano'nun yerli halkı,savaşçıları, smile meyve kullanıcıları vesaire arasında haki bilgisi ve kullanımı ne düzeydedir?

Geçen yine boş, rakip övücü bölümlerden biri. İlerleme diye bir şey yok yerinde saymış da biraz komik olsun diye saçmalanmış falan. Yani Kiku da kendini savunabilecek düzeyde biri. Kimin arkasına saklanmış kim izin vermiş önemi yok. Alıp götürebilmeleri de saçma da, çıplak insan kesmek istememek nedir :D Kötü bu bölüm, sevmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık