Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadın Luffy'nin h.hakisinden etkileniyor. Gözlerine yaş inmiş, terlemiş.

Bu arada Bellamy'nin kapak hikayesi hoşuma gitti.
Tabi len o kadar çok etkilenmiş bir durum olunca Zoro'nun arkasına saklanıyor. Üzgünüm Reis, eğer prenses değilse bu kadın Luffy'nin işi yaş, Zoro'dan fazla etkileyemez :ehe:

Tabi len o kadar çok etkilenmiş bir durum olunca Zoro'nun arkasına saklanıyor. Üzgünüm Reis, eğer prenses değilse bu kadın Luffy'nin işi yaş, Zoro'dan fazla etkileyemez :ehe:
Yok canım Zoro'ya kaptırmış kendini belli. Onun korumasını istedi. Yaralarını felan sardı. Ama Zoro ... Neyse sabahtan beri söyledik anlamıyon sen.

Ben h.haki saldığı sahnede kızın tepkiden bahsettim. Resmen ne oluyoruz der gibi bakıyordu.:D

Daha geçen bölüm Hawkins'e "Dahil oldu' bitirmeden bıraktı. Anca aura yaysın yakışıklı, Wano'nun kadınlarını etkilesin, zaten tam milletin karısını kaçıracak tip var.
Pica'da da dahil oldu, bitirmeden bıraktı taa ki finale kadar.
Hawkins bizimkilerin tarafına geçmezse Zoro tarafından tekmelenecek diye düşünüyorum.

Kadına da yaymış görmüyon mu nasıl bakıyor :utan:
Bak sana da yaymış kalpler malpler :D Adam herkesi etkiliyor maşallah.
Mecburiyet var sonuçta ortada. Lütfen.

Önce hakisi sonra aura'sı taşıyor reyisin :at: Kadın-erkek etkileniyor doğal olarak. Böyle bir karakter yok diyorum.
Haftaya güzel bir pataklama şovu görürüz. Millet Law gelir, çeker çıkarır diyor da ben bizim ikilinin onu da kendine benzetmesini bekliyorum. Dağıtırlar orayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık