Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun çıplaklık algısını siz yanlış anlamışsınız.Pica veya bir başkası ile aynı değil bunun bahsettiği çıplaklık olayı.Üstü az çıplak kalmış diye böyle davranmıyor.Adam basitçe donla gezen sumo güreşçisi kesmek istemiyor olay bu tamamen. :D

Sumocuların üzerinde bundan başka birşey yok bildiğim kadarıyla.O açıdan fobi olmuş tiksinmiş olabilir.

Mis gibi şehrin sosyal hiyerarşisine dair bilgiler verilmiş, mis gibi komedi malzemesi var, mis gibi uçan turnuva binası var askfilşasfsa, mis gibi karakterler var (tamam vurmayın), mis gibi sahne alan bir karakter var, gay gibi bir Zoro var... Bence güzel valla. Zoro'nun aurasından tırsan güçlü bir sumo güreşçimiz var mesela. Chopper döver bunu. Tanuki falan yerim diyor. Göreceğiz kim kimi yiyor, heheyt.
+1
Ben de beğendim bölümü, sadece son sahneyi beğenmedim. Oda' nın o sahneyi çizerkenki amacını anlamadım, bayağı anlamsızdı. Şakaysa komik değil, şaka değilse daha da komik değil. :(

Mihawk'la neler yaşadı lan bunlar iki yıllık arada? Birlikte kılıç koklayıp o sarhoşluğun etkisiyle usta-çırak ilişkisine leke mi sürdüler? Sonrasında da Zoro, talimlerde her kesme fırsatı yakaladığında o günah dakikalarını anımsayıp tereddüte mi düştü? Nereden geliyor lan bu çıplak kesmeme olayı?

Oda’nın yeni hedefi belli oldu. Zoro. :D bu adam insanların beklentisini bilip bunun üzerine giderek ters şeyler çizmeyi ve insanları çıldırtmaya bayılıyor. Bunu hep ama hep yaptı. Wano’da Zoro coşacak beklentisi de tam Oda’nın istediği şeydi, şimdiden trollüğe başladı.

Edit: beklenilen şeyin olmaması Oda’nın hoşuna gidiyor tıpkı Haneke gibi.

Mihawk'la neler yaşadı lan bunlar iki yıllık arada? Birlikte kılıç koklayıp o sarhoşluğun etkisiyle usta-çırak ilişkisine leke mi sürdüler? Sonrasında da Zoro, talimlerde her kesme fırsatı yakaladığında o günah dakikalarını anımsayıp tereddüte mi düştü? Nereden geliyor lan bu çıplak kesmeme olayı?
Mihawk Perona'yı kapınca marimo-heddo da kıllı maymunlara kaldı. Kılsız görünce şaşırıyor zavallı :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık