Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm olmuş 915, bizimkiler hala isimlerini gizliyor falan. Hani tayfayı tanımıyorlar da Luffy'yi falan da mı tanımıyorlar, bilemiyorum. Bu gazeteci kuş her yere geziyor diye biliyorum ben.

Ya tayfayı ayır ki karakterleri iyice kötü durumlara düşürme, ya da tayfa beraberken en azından onların karşısına artık adam akıllı insanlar gelsin ki tayfa hak ettiği karşılığı görsün.
Aynen dediğin gibi bu isim bilmeme olayı çok baydı artık. Luffy’ye sağ kol aldırıyorsan o zaman o şekil de devam ettirmen gerekiyor. Gidip de dibinde kızın kaçmasına izin verirsen insan ister istemez şaşırıyor.

Luffy kesinlikle daha iyisini hakkediyor ama zoro etkisi mi desem artık bilemiyorum.

Bölüm olmuş 915, bizimkiler hala isimlerini gizliyor falan. Hani tayfayı tanımıyorlar da Luffy'yi falan da mı tanımıyorlar, bilemiyorum. Bu gazeteci kuş her yere geziyor diye biliyorum ben.

Ya tayfayı ayır ki karakterleri iyice kötü durumlara düşürme, ya da tayfa beraberken en azından onların karşısına artık adam akıllı insanlar gelsin ki tayfa hak ettiği karşılığı görsün.
Zirve Savaşını bilmiyor insanlar, Luffy'i nereden bilecekler? Mangaka Ace'in durumunu Tama'ya Luffy'nin ağzından söyleterek haberci kuşların girmediğini resmen söyledi zaten. Luffy ekledi Zirve Savaşını duymayan mı kaldı diye hatta.

Aynen dediğin gibi bu isim bilmeme olayı çok baydı artık. Luffy’ye sağ kol aldırıyorsan o zaman o şekil de devam ettirmen gerekiyor. Gidip de dibinde kızın kaçmasına izin verirsen insan ister istemez şaşırıyor.

Luffy kesinlikle daha iyisini hakkediyor ama zoro etkisi mi desem artık bilemiyorum.
Zoro etkisi ne ya, Zoro kadar iş yapsaydı şimdiye Wano'nun yarısı düşmüştü :artiz: Gelen ilk oku bile Zoro fark edip durduruyor...

Kötü anlamda demedim onu :)
Yani luffy acaba işi zoro’ya mı bırakıyor da bir işe girişmiyor anlamında dedim.
Sanji ortamda olsa zamanında yaptığı gibi gider teklerdi o yarasaherifi. Bırakma işi ise sadece hikaye, kızın gözüne ok giriyordu, diğer kızı da kaçırdılar. Oda bildiğin kör göze parmak gibi Luffy'e bir halt yaptırmıyor işte. Yada Luffy dövüş içerisindeki tehditler oluşmadan o kıvama gelemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık