Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano'ya nasıl girsin? Türbülans var. :oleyo:
Kuşlar bu tip durumlara karşı evrimleşmiş canlılar. Hele bir manga kuşu güle oynaya üstesinden gelir. O kuşlar Raftel'e bile gidiyorlarsa şaşırma. Reca ediyorum mangadaki bu fevkalade mantıksızlığın üzerini örtmeye çalışma, lütfen.

Sanji ortamda olsa zamanında yaptığı gibi gider teklerdi o yarasaherifi. Bırakma işi ise sadece hikaye, kızın gözüne ok giriyordu, diğer kızı da kaçırdılar. Oda bildiğin kör göze parmak gibi Luffy'e bir halt yaptırmıyor işte. Yada Luffy dövüş içerisindeki tehditler oluşmadan o kıvama gelemiyor.
Valla ben de anlayamadım gitti :(
Sanji konusunda haklısın bir skywalk’a bakar.
Şahsen zoro’dan şöyle bir güzel slash beklerdim.
Belki bir dahaki bölümde atar bakalım.

Sanji ortamda olsa zamanında yaptığı gibi gider teklerdi o yarasaherifi. Bırakma işi ise sadece hikaye, kızın gözüne ok giriyordu, diğer kızı da kaçırdılar. Oda bildiğin kör göze parmak gibi Luffy'e bir halt yaptırmıyor işte. Yada Luffy dövüş içerisindeki tehditler oluşmadan o kıvama gelemiyor.
Orda Luffy yerinde Kata olsa ne Yarasa ok atabilirdi ne de geyik kız kaçırabilirdi.

Kuşlar bu tip durumlara karşı evrimleşmiş canlılar. Hele bir manga kuşu güle oynaya üstesinden gelir. O kuşlar Raftel'e bile gidiyorlarsa şaşırma. Reca ediyorum mangadaki bu fevkalade mantıksızlığın üzerini örtmeye çalışma, lütfen.
Bütün Wano'nun iklimi, kuşların anatomisi, bilhassa haberci kuşların adaptasyonu konusunda uzmanlaştığın için tebrik ederim.

@RedTeroR
Sanji çatının üstündeki sniperı indiriyor.
Hem de dikkati bir kadının üzerindeyken:(

Reis o okun ateşlenmesine bile izin vermezdi.
Zoro’nun hareketi de fena değildi ama luffy...

Orta bölüm , mangaka klasik senaryo işletiyor .Holdem yazısını görünce aklıma direk Teksas Poker Holdem geldi nedense.

Wano'ya nasıl girsin? Türbülans var. :oleyo:
Bu kuşlar da hiçbir işe yaramıyor o zaman. Sakin havada ben bile uçarım, mühim olan kötü hava şartlarında uçmak. Kuşlar gözümden düştü.
]
Zirve Savaşını bilmiyor insanlar, Luffy'i nereden bilecekler? Mangaka Ace'in durumunu Tama'ya Luffy'nin ağzından söyleterek haberci kuşların girmediğini resmen söyledi zaten. Luffy ekledi Zirve Savaşını duymayan mı kaldı diye hatta.
O kısmı unutmuşum. O zaman durum daha vahim. Madem Luffy leri bilen kimse yok, bu mallar neden isimlerini saklıyorlar ki. Zaten seni tanıyan kimse yok. Misal bu bölüm samuray kıza söylemiş olsalardı ne değişecekti?

Edit: Kaido'dan dolayı falan denecek ama beni kesmiyor o açıklama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık