Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kurgu uğruna saçma sapan şeylerin olmasından gına geldi.Kurguyu azıcık hissettirirsin o zaman seriden zevk almaya bakarız ama sen bu kurguyu o kadar fazla hissettirirsen zevk falan alınmaz.Hadi sadece Zoro ya da Luffy olsa tamam dicemde ikisinin olduğu yerden kız kaçırmak nasıl bi saçmalık ? Kaçıran iyi bi şey olsa ona da bi nebze tamam dicem ama çöpün teki herif.Kurgu başka şekilde kurulamıyor mu yani ? O kızı kaçırmak için illa bu saçma sahne mi çizilmeliydi ? Kızı bir şekilde bizim ikiliden 2 dklığına ayırırsın ondan sonra yaparsın nabıcaksan.Bizde en azından bizimkiler orda değildi diyerek bi kılıf uydurmuş olurduk.

Yine dahiliğini konuşturmuş Oda.Dur bakalım daha neler görücez.

Oda sıçtı sıvazladı bu bölüm.

Hadi Luffy diyelim k.hakisini Totland'ta unuttu, hadi normal hızı geyik adamı yakalayacak çapta olmasın diyelim. Bu adam g2'sini , g4'ünü felan da mı unuttu?

Hadi Luffy'i geçtim Zoro'nun slashı var.:D

Yalnız hepimiz Law yine ne işler peşinde, hangi fabrikayı patlatıyor falan derken herif bomboş yatıyor muymuş ne :D

Yapay meyveleri çok dandik görüyordum, ama epey etkileri varmış. İlgili hayvanın özelliklerini veriyor kullanıcıya. Bence önemli bir avantaj. Yine de "Yarasa Adam"ı hala kabullenemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık