Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorum bu bölümde bile ilk yorum Ace, adam öldü hacı yeter sıkılmıyorlar mı onu da anlamıyorum :bilmem:

Bahsettikleri konuda da kız öldüğünü bile kabul etmedi, yalan söylüyorsun diye bayıldı. Küçük bir kız çocuğu işte, anı anına yaşadığı da ortada. İşte laf olsun diye sövüyorlar :mad:
Ölünün ardından konuşmayı ne sever bilirsin bu millet.:mad:

O'tamacığımı alamazsa bu salakları fena gömecem.:mad:

O'kiku devrimci çıksa ne güzel olur lan. Amma prenses olma ihtimali de yok değil:hmm:

Balık şeklindeki bayrak Balıkadamların olabilir mi?
Olabilir. Bu yel değirmenlerini sanki uzaktan bir yerden görmüşüz gibi hatırlıyorum sanki.

Onun dışında bence araştırsak oradaki bayrakların bazılarının izine rastlarız.

@Mike

Sorma hacı.:S Şimdi bundan 20-30 bölüm sonra yine Kata dövüşündeki gibi k.haki kullandırır. Kafasına nasıl esiyorsa öyle çiziyor.:S

Bölümün kapak hikayesi gerçekten ilgi çekici, ayrıca Bellamy gibi ömrünü birinin uşağı olmak dışında gayesi olmamış birinin kendine bil yol çizmesi şahsen heyecan verici. Orlumbus malından yüz kat iyidir.

Bu Oars indiği zaman tayfa 8 kişiydi(Brook daha katılmamıştı diye hatırlıyorum.), Kaido ve Oars'ı baya benzetiyorum şuan Wano'daki Supernova sayısı da 8 (Apoo,Hawkins,Kid,Luffy,Zoro,Law,Drake,Killer) Oars'ı bizimkiler takım çalışması ve güzel combolar ile yenmişti Oda'nın Kaido'nun yumrukla yenilmesi hakkındaki söyledikleri ve onun nasıl yenilebileceğini bilmiyorum vs. gibi sözlerinden sonra benim aklıma sürekli bu 8 süpernova'nın bizim tayfanın Oars'ı devirdiği gibi Kaido ile mücadele edecekleri geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık