Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Sanji'nin kullanmasını isterim. Nami Zeus ile yeterli bir güçlendirme aldı. Raid Suitlerin işleyiş şekli hoşuma gidiyor. Siyah alevli tekme görmek istiyorum. :D
Bu power up'lar çok havalı oldu ,Nami Zeus'a binebilseydi keşke. Sanji ile hava takımı olurlardı.

Adamın kendisi "Beni kılıç ustası sanma" diyor.Ardından:
Ben bir suikastçiyim diyor. Tabii sen kılıç ustası diyorsan kılıç ustasıdır.
Mihawk'ı araya sıkıştırman... Adam herifin tayfasında bile değil inanılmaz.
Kılıç ustası olmasa bile kılıç ustası vari bir dövüş tarzı var.Mihawk konusunda aynı tayfada olma zorunluluğu mu varmış ? Teach'in tayfa 10 kişiyken Shanks'ın tayfa 9 kişi.O 10. koltuğu Mihawk doldurucak diye tahmin ediyorum ben ve sıralamada da Shanks'tan sonra gelen isim olur muhtemelen.Ha tabii teori ama söylemek istedim.Hemen Mihawk'ı sıkıştırmışsın demeden önce bi sor bakalım neden öyle düşünüyoruz diye.

Op takipçilerinin %80'in de 2. adam genel olarak kılıç ustasıdır diye bir algı vardır.Hal böyleyken Bobbin'in sağ kol olduğunun düşünülmesi gayet doğal.

Ne alakası var la?
"Bu oturulup çay içilecek zaman değil! Çocuğun kim olduğunu dahi bilmiyorum gerçi."
Çocuğu bırakalım gidelim, niye umrumuzda hayır kurumu muyuz demişliği yok Zoro'nun. Çocuğun kim olduğunu dahi bilmiyorum diyor, önceki kurduğu cümleye bir bak hele. Adam durumu ben bile bilmiyorum demek istiyor. Temiz çeviri çıksın döner bir daha bakarız.
İstediğin zaman eğip bükme yapıyorsun buna gelince yapasın gelmiyor sanırım :D

Benim o sahneden anladığım düşman bölgesindeyiz çay içmeye mi gideceğiz ayrıca neden gideyim çocuğu bile tanımıyorum onu götürmek için neden riske gireyim demek istiyor :D

Dedim ya.. Kılıç ustası olması ve BM ile baş başa görüşmesi. Başka bir sebep olması için elde veri yok zaten :fool:
O değil de bu anormal birsey mi lan harbi ? Şimdi Kaido'yla teke tek görüşen bir kılıç ustası görsek acaba sağ kol olabilir mi diye kimsenin mi aklına gelmez :hoo:
Bu belirli seviyeye ve öneme sahip karakterlerin tasarımı ve tanıtılma şekliyle alakalı. Sen nasıl Hawkins'in güçlü ve zayıf olduğu konusunda belli bir fikre sahipsin, bu da öyle. Sağ kol hissi vermiyor Bobbin diyeyim. Weevil konusunda da aynı şeyi düşünüyorum, o da bekleneni verecek bir karakter değil.

İstediğin zaman eğip bükme yapıyorsun buna gelince yapasın gelmiyor sanırım :D

Benim o sahneden anladığım düşman bölgesindeyiz çay içmeye mi gideceğiz ayrıca neden gideyim çocuğu bile tanımıyorum onu götürmek için neden riske gireyim demek istiyor :D
La çocuğu tanımıyorum gerçi diyor, sonra kadın da çocuk için gidiyoruz merak etmeyin diyor. Bana büküyorsun diyorsun ki bükmem, sen feci bükmüşsün. İçini bana yansıtıyorsun :oleyo2:

Stream daha iyi çevirmiş bence o paneli. En azından daha mantıklı geliyor kulağa. “Çocuğu tanımıyorum gerçi ama kötü durumda, çay içecek zaman değil” diyor diye anladım ben orayı. Kadın da yanlış anlamamasını, şifacı olduğunu söylüyor zaten sonrasında.

Stream daha iyi çevirmiş bence o paneli. En azından daha mantıklı geliyor kulağa. “Çocuğu tanımıyorum gerçi ama kötü durumda, çay içecek zaman değil” diyor diye anladım ben orayı. Kadın da yanlış anlamamasını, şifacı olduğunu söylüyor zaten sonrasında.
Zoro adamdır özetle .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık