Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saydıklarından bir Sanji'ye güvenmekle hata ettim. Bobbin olayı, kendisinin sağ kol olduğunu düşünmemle ilgiliydi ki kılıç ustalarının genelde sağ kol olmasını göz önüne alırsan olağan bir tahmin diye düşünüyorum. Ayrıca Bobbin'in BM ile baş başa görüşmesi de bu tahminimi o zaman için güçlendirmişti. Mantıksız bir tahmin olduğunu düşünmüyorum. Pişman değilim :artiz: Hani Bobbin'in sağ kol olduğunu düşünüp Bobbin>Luffy dediysem de o kısımda yanılmamışım. Zira Katakuri akla gelebilecek neredeyse her alanda Luffy'den üstündü :) Luffy'nin Kata'yı saçma sapan bir şekilde almış olması ile Luffy>sağ kol şeklinde düşünebilirsin. Onun dışında Bobbin tahminimde de istediğin şekilde düşünebilirsin ;)

Zoro konusunda da daha sonra görüşelim :byee:
Beckman-> Kılıç Ustası değil.
Vergo-> değil.
Marco-> değil.
Kata-> değil.
Sabo-> değil.
Gin-> değil.
...
Bence kılıç ustası olanları saymak daha kolay.
Shiryuu
Rayleigh
Killer
Cabaji
Topu toplamı 4 kişi görmüşüz, Cabaji sağ kol bile değil. Nasıl sağ kolun kılıç ustasu olması olağan oluyor bana bir açıklayabilir misin istatistikle?

Vergo-> değil.
Marco-> değil.
Kata-> değil.
Sabo-> değil.
Gin-> değil.
...
Shiryuu
Rayleigh
Killer
Cabaji
Topu toplamı 4 kişi görmüşüz, Cabaji sağ kol bile değil. Nasıl sağ kolun kılıç ustasu olması olağan oluyor bana bir açıklayabilir misin istatistikle?
Sağ kol değil de asıl adamdan sonra gelen eleman olarak bakarsak mr. 1,Kaku'da eklenir oraya.Zaten serinin başından beri bizimkilerin rakipleri düşünüldüğünde istisnalar olmakla birlikte asıl adamdan sonraki eleman kılıç ustasıydı.Doğal olarak böyle bir algının oluşması normal değil mi ?

Verdiğin örneklerde Beckman yerine Mihawk gelicek bence ama tabii bu teori şu anlık.Sağ kol olarak Mihawk değil tabii.Dediğim gibi asıl adamdan sonra gelen eleman olarak.

Vergo-> değil.
Marco-> değil.
Kata-> değil.
Sabo-> değil.
Gin-> değil.
...
Shiryuu
Rayleigh
Killer
Cabaji
Kılıç ustası ya da kesici delici yetenekleri olan kişilerle karşılaşıyor genelde Zoro. Daz Bones'u ve Kaku'yu da oraya eklersek ve dövüş tarzı olarak 3 kategori var dersek bu 3 kategori altında toplanan kişiler arasında 5-6 kişinin kesici-delici yeteneklere sahip olması oran/orantıya vurularak bakılırsa gayet yüksek bir yüzde. Anlatabildim mi bilemiyorum.

Sağ kol değil de asıl adamdan sonra gelen eleman olarak bakarsak mr. 1,Kaku'da eklenir oraya.Zaten serinin başından beri bizimkilerin rakipleri düşünüldüğünde istisnalar olmakla birlikte asıl adamdan sonraki eleman kılıç ustasıydı.Doğal olarak böyle bir algının oluşması normal değil mi ?

Verdiğin örneklerde Beckman yerine Mihawk gelicek bence ama tabii bu teori şu anlık.Sağ kol olarak Mihawk değil tabii.Dediğim gibi asıl adamdan sonra gelen eleman olarak.
Adamın kendisi "Beni kılıç ustası sanma" diyor.Ardından:
Ben bir suikastçiyim diyor. Tabii sen kılıç ustası diyorsan kılıç ustasıdır.
Mihawk'ı araya sıkıştırman... Adam herifin tayfasında bile değil inanılmaz.

Kılıç ustası ya da kesici delici yetenekleri olan kişilerle karşılaşıyor genelde Zoro. Daz Bones'u ve Kaku'yu da oraya eklersek ve dövüş tarzı olarak 3 kategori var dersek bu 3 kategori altında toplanan kişiler arasında 5-6 kişinin kesici-delici yeteneklere sahip olması oran/orantıya vurularak bakılırsa gayet yüksek bir yüzde. Anlatabildim mi bilemiyorum.
Karakterlerin yüzde 90'ı kesici delici saldırıya sahip zaten, bu bir klasman dahi değil. Katakuri kılıç ustası mı hacı? Usopp? Robin'in bile pıçaa vardı, onu da kılıç ustası sayalım. Vay bana vaylar bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık