Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vs ler kimsenin ummadığı gibi olacak bence.
Shogunu luffy alırsa şaşırmayın :)

Oda sanji’yi jack ile kapıştırmaz ikisi birbirine uymuyor. İlginç şeyler olacak kimsenin beklemediği şeyler. Novalar arası savaş bile çıkabilir.

Kaido'nun tayfasının inişi de dressrosa gibi olacak.Hasır şapka filosunun yerine novaları koy işte.Her nova bir komutan alır bazılarını yardımlaşmayla ikiye bir falan alırlar yıkımcıları Kaido'nun fişi de bir şekilde çekilir.En son ona dalarlar yada Law plan diyordu tuzak kurabilirler.
Bege'nin tüm sülalesini toplasan Kraker'i alamazdı. Ben Killer'ın gidip de Jack'i falan alacağını hiç mi hiç sanmıyorum. Marco da gelmiyor zaten... Law-Zoro-Luffy- Neko,Inu ikilisi, Usopp, conolar(Basil,Apoo,Killer) ve Kid vs Shogun, 3 komutan, Kaido. İşleri çok ama çok zor. Şimdi araya o Usopp çok saçma olmadı mı diyenleriniz olacak, geri dönüp bi' seriye bakın, Usopp kalibresi üstü kimleri kimleri almış, bunu yapabilecek biri varsa Usopp'tur.

Elina sağlık fandaş.Law-Drake kısmına ilaveten şunu söyliyim.Dof'un inişinden sonra Drake gazetelerde Luffy ve Law'ın resmine bakıyordu.İlk Luffy'le ilgili yorum yaptıktan sonra adamlarını kontrol edip Law'ın resmine esrarengiz bir bakış atmıştı.Sonra zaten sahne değişmiş miydi neydi.Yani mangaka o esrarengiz bakışı boşuna attırmamıştır.Var bu ikisi arasında bir şeyler.
Law teklif yaptı shabondyde buna.Teori konusunu açmıştım.Ben dressrosaya gideceğim ölmez sağ kalırsam mugiwara ile indireceğiz demiştir.3 kişi olduğu için %30 diyor olabilir.Drake de plan doğrultusunda bodoslama dalmıştır bir an önce aralarına girebilmek için.Plana uymasa da zaten mecbur yonkou himayesine girmek zorunda kalacaktı Hawkins falan hepsini görüyoruz şimdi.Böylesini daha mantıklı bulmuştur en azından bir şans diye.

Oda sanji’yi jack ile kapıştırmaz ikisi birbirine uymuyor. İlginç şeyler olacak kimsenin beklemediği şeyler.
Bence de Jack ile uygun değil. Zoro belki de aklımda Luffy var benim. Beklenmedik bir şeyler olacak bence de bunun merkezinde de BM olur diye düşünüyorum ben.

Bege'nin tüm sülalesini toplasan Kraker'i alamazdı. Ben Killer'ın gidip de Jack'i falan alacağını hiç mi hiç sanmıyorum. Marco da gelmiyor zaten... Law-Zoro-Luffy- Neko,Inu ikilisi, Usopp, conolar(Basil,Apoo,Killer) ve Kid vs Shogun, 3 komutan, Kaido. İşleri çok ama çok zor. Şimdi araya o Usopp çok saçma olmadı mı diyenleriniz olacak, geri dönüp bi' seriye bakın, Usopp kalibresi üstü kimleri kimleri almış, bunu yapabilecek biri varsa Usopp'tur.
Bege'yi niye hafife aldın ki adam yonkou karşısında yıkılmadı kaleyi aile üyeleri sabote ettiler falan üstelik Mom vurmadan önce.Zayıf komutanları teke tek ilk 3 ismi de yardımlaşmayla alabilirler bence hele hele ki Marco gibi iyileştirecek bloklayacak adam varken.

Kaido'nun tayfasının inişi de dressrosa gibi olacak.Hasır şapka filosunun yerine novaları koy işte.Her nova bir komutan alır bazılarını yardımlaşmayla ikiye bir falan alırlar yıkımcıları Kaido'nun fişi de bir şekilde çekilir.En son ona dalarlar yada Law plan diyordu tuzak kurabilirler.
Ben sanmıyorum öyle olacağını.

Bege'yi niye hafife aldın ki adam yonkou karşısında yıkılmadı kaleyi aile üyeleri sabote ettiler falan üstelik Mom vurmadan önce.Zayıf komutanları teke tek ilk 3 ismi de yardımlaşmayla alabilirler bence hele hele ki Marco gibi iyileştirecek bloklayacak adam varken.
Ama haklı değil mi :D Bege'in Kraker'i alması zor gibi geliyor bana da.

Whole Cake'teki ruhlar gibi hayvanlar da Kaido'ya rapor veriyor olabilir mi? Bu ahtapot da onlardan biridir. Kimse de uyanmaz böyle birşey olsa. Al sana Hundred Beast Kaido:oleyo:
Ahtapotun kötü bir niyeti yok bence. Geyiğine koydu Oda. Geçen hafta ben bile sonradan fark ettim onun bizimkilerin arkasında olduğunu.

Law teklif yaptı shabondyde buna.Teori konusunu açmıştım.Ben dressrosaya gideceğim ölmez sağ kalırsam mugiwara ile indireceğiz demiştir.3 kişi olduğu için %30 diyor olabilir.Drake de plan doğrultusunda bodoslama dalmıştır bir an önce aralarına girebilmek için.Plana uymasa da zaten mecbur yonkou himayesine girmek zorunda kalacaktı Hawkins falan hepsini görüyoruz şimdi.Böylesini daha mantıklı bulmuştur en azından bir şans diye.
Aynen o %30 kısmını daha öncede okumuştum.Hatta önceden Kid ittifakı 3 kişiyken neden Luffy'nin ittifakı 2 kişi diye sorulmuştu.Luffy ittifakına 3. olarak X Drake katılacak falan denmişti.Görünende öyle olucak.

Marco yok işte, adam mesaj bıraktı git ilet diye ya :D Bege'yi hafife aldığımı düşünmüyorum. Herifin meyvesinin en önemli özelliği tank olmasına rağmen gömülüyordu. Karşısında Kraker'i bir hayal et... Ne yapacaklar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık