Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçekten sanji ölsün artık. Timeskip öncesi en sevdiğim karakterlerdendi ama oda mahvetti karakteri. Eskiden tayfanın beyniydi şimfi geldiği hale bak. Onun yüzünden gazeteden bilgi alınamadı.

Oda’nın tayfayı hep beraber çizmeye niyeti yok galiba. Aynı anda 10 karaktere yer veremiyor. Balıkadam adasında ve ceaser’ın adasında da tayfa beraber değildi.

Sanji gazete parçasını yaktı mı? Sanji ve Chopper yüzünden okunamadı evet ama bu kaza olmasa yan yana koyar okursun.

Fena değildi bölüm. Luffy tarafının gelişi çizilecekti öyle ya da böyle. Ha bence zamansız oldu orası ayrı. Neyse işte, hemencecik harika bölümler beklemiyordum zaten. 900 bölüm geçmiş aradan alıştık artık arc işlenişine.

Bir çok kişi hayal kırıklığı yaşıyor gibi. Reddit'de en ilgimi çeken yorumların ortak noktası : 5. Yonkou'ya bak da çay demle.

Morgans adlı tavuğun yüzünden hep . Luffy kim imparator olmak kim .
Ya sorma ben bile inanmıştım ya. Oda da çıldırdı heralde , bu kadar kısa ve anlamsız bölümler niye çiziyor ki , özetleyecek olsam gazete okuyup dağa tırmandılar diye özetlerim , çünkü konuşmaların çoğu Reverie oluyormuş hurra falan filan.Ayrıca Wano'ysa söyle abi wano olmalı burası ne demek ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık