Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim hıncım 900 bölüm çizilmesine rağmen hala hikayenin sonunun çok uzak olması.Bunun sebebi fazlaca düşman olması veya karakter fazlalığından değil şu bölüm gibi aptal saptal hikayeye zerre katkısı olmayan çizimlerin fazlalığı.Şu seride 100 tane buna benzer bölüm var.Bölüm içindeki boş sahneleri saymıyorum bile.Reverei diye herkesin beklediği arca bile boş sahne ekleyebilir mangaka.Benim anlamadığım senin bu seriyi niye bu kadar şevkle savunman.Biri laf söyledi mi hemen bitiyorsun orada.Sal biraz insanlar eleştirebilsin.Boş diyorsa boş desin b*k diyorsa b*k desin.
Bu tarz bölümler olmasa Dragon Ball gibi olurdu seri. Karakterler bir anda olması gereken yerde olup, dövüşüp devam edilirdi. DB'u bitiremedim bile bu yüzden. Giriş bölümlerinin özelliği bu. Betondaki taşların arasındaki kum taneleri gibi. Toplam dayanıklılığa katkıları yok gibi ama onlarsız da olmuyor. Bütünlüğü sağlıyorlar.

Sanji'ye nasıl bir rakip gelir acaba? Taekwando, kung fu vs vs vs türevi sanatlardan nasıl bir dövüşçü çıkar acaba. Heyecanlandım bak.
Bende sanjinin power upını merak ediyorum, mera mera meyvesinden farkı kalmaz herhalde. Ateşle ilgili olur. Giysi sanjiyi ikiye katlıcak güç olarak. İnşallah şogundan dayak yiyipte şogun çok güçlü diye övdürtmez.

Efil efil eski One Piece kokuları esti, şu bölüm aslında 600 bölüm öncenin dense ıh demem. bu sebepten dolayı benim çok hoşıma gitti. Bazı insanlar yeni bir maceraya atılmanın gizemini, yeni karakterleri, Oda'nın yarattığı evreni yedire yedire anlatmasını beğenmiyor olabilir, iyi ki onlardan değilim de okuduğumdan haz alabiliyorum. Luffy'nin hareketleri her zamanki gibi sempatik, 1.5 milyar ödülden sonra yaptığı şebeklikler de yüzüme kocaman bir tebessüm kondurdu.
Sondaki yaratık babunmuş, o ne biçim babun ulan? Luffy de anlamamış olacak ki bizim gibi yaratıkların neci olduğunu çözmeye çalışıyor. Babun'un kılıç tutuşudan Wano'da olduğunu anlayışı hahahahah! Değişme koçum sen.
Aynen öyle. Oda'nın yaptığı en iyi şey bu zaten. Seni de maceraya dahil etmek, senin de heyecanlanmanı sağlamak. Sabırsızlanıp duranlar hikayeden keyif alamıyorlar malesef.

Aynen öyle. Oda'nın yaptığı en iyi şey bu zaten. Seni de maceraya dahil etmek, senin de heyecanlanmanı sağlamak. Sabırsızlanıp duranlar hikayeden keyif alamıyorlar malesef.
O babunda şogundan zulüm görmüştür, iki bölüm sonra luffylerle kardeş olur. Oda bunu da çok yapıyor.

Şahsen Luffy'nin millete dört kılıç deyip hakaret etmesini bekliyorum, tek farkı bu sefer alınacak olmaları.
Edit: Ayrıca, 1.5 milyarlık adama zarar veren pavuryaya bir alkış alabilir miyiz? Bir şibukai eder diyebilir miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık