Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

90'larda Çocuk Olmak

95'liyim. İlk bilgisayarımi 2005-2006 civarı almıştık. Yani atari ile büyüdüm diyebilirim. 10'dan fazla atari eskitmişimdir.

Bu arada kimse Hugo ve Tolga Abi'den söz etmemiş. :D

-Eskimosuna mahalle maçı yapmak tanesi 5 e 5 yapıyorduk tanesi 10 kuruştu eskimonun ama o heyecan bambaşkaydı :)
-Tapa dediğimiz gazozların kapaklarını taşla düzeltirdik taso gibi oynardık tasoyu söylememe gerek yok zaten hergün sabah çıkardım yere otururdum akşam eve gidince üstüm kirlendi diye annem kızardı fena hem de :D
-Tsubasa efsane :D
-Yu-Gi-Oh kartları vardı onlarlada çok oynamıştım.
-Bir kere bütün bayram parama gidip beyblade almıştım ve o zaman herkes övüyodu mahallede şu dükkana beyblade gelmiş kaçırmayın falan süperdi o tencerede oynardık :D
-Bayramlarda boncuklu tabancasız olmaz :D Kızkaçıran,torpil patlatırdık :D
-Gullee vazgeçilmezim :D Normalde bilye ama biz Adanalılar gulle diyoruz :D Dakkalık falan bilirsiniz heralde aklıma gelenler bunlar :)
-Ataride contra,tank,bide buz hokeyi oyunu vardı çok fena oynardım :D
-İnternet cafelerde street fighter,mustafa,bide futbol oyunu vardı ama o büyük atarilerdeydi

en güzeli sorumluluk yoktu kafanda dert yoktu küçüktün babanın eve ne uğraşlarla para getirdiğini bilmiyordun şimdi umursamadımız şeyler o zaman eğlencemizdi.ne oynadığımızın ne izlediğimizin ne gorduğumuzun hiçbir önemi yoktu.
eskiye özlem her zamanda var.
biz 90 ları 90lar 80leri 80ler 70leri bu böyle gider çünkü çocukken herşey güzeldir.

Roronoa Zoro

Efsane müziği kulağımda çınlıyor.
En çok topu muza çevirene gıcık olurdum oyunculardan, süper-kafa atan vardı herhalde, o favorimdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık