Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

90'larda Çocuk Olmak

Lafmı çakıyorsun bana Acacia :/
Ne alaka yahu. :)
90'larda herkes bişey yaşamıştır ama millet yaşadığı az bir şeyi anlatmış da okurken gülümsedim. Hey gidi günler dedim ama eksik anlatmış, yaşamış gibiler. Yazılacak o kadar çok şey var ki başlığa yazmaya üşeniyorum. :D

@gutts
Öğretmenler var sitede.

Bizim site de öğretmen mi varmış?'
Var ya ama kimdi ki acaba :D

90'larda herkes bişey yaşamıştır ama millet yaşadığı az bir şeyi anlatmış da okurken gülümsedim. Hey gidi günler dedim ama eksik anlatmış, yaşamış gibiler. Yazılacak o kadar çok şey var ki başlığa yazmaya üşeniyorum. :D
Ne bileyim :D en çok benim postum vardır heralde 91 liyim çoğunu yaşadım çağın :a: Sende anlat ne var ne yok :D

@gutts
Öğretmenler var sitede.
Sorma hacı, neler neler, say say bitmez.

Sorma hacı, neler neler, say say bitmez.
Lise 1'de internet ve bilgisayarın ne olduğunu öğrenenlerdenim(nedeni counter strike tabii ki. :D). Çocukluğumuz sokaklarda geçti, geçen arkadaşlarla muhabetini yaparken saatlerce sürmüştü. Bazıları ciddi ciddi o günleri kitaplaştırmayı bile düşünüyordu. :D

Lise 1'de internet ve bilgisayarın ne olduğunu öğrenenlerdenim(nedeni counter strike tabii ki. :D). Çocukluğumuz sokaklarda geçti, geçen arkadaşlarla muhabetini yaparken saatlerce geçmişti. Bazıları ciddi ciddi o günleri kitaplaştırmayı bile düşünüyordu. :D
Biz internet kafeler sayesinde daha erken tanıştık internetle ve online oyunlarla. Daha ilkokul 5-6. sınıftayken okuldan kaçar cs oynardık arkadaşlarla. Tabi ilk zamanlar, yön tuşlarıyla anca. :/
O yılları kitaplaştırmayı hepimiz düşünmüşüzdür. Basılmış kitapları da vardır eminim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık