Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji bm yi musallat ettiğinde zoro “bu sanji
şimdi başımıza bm yi musallat etti” diye hayıflanıyordu forum da bu yüzden sanji’ye kızıyordu şimdi kendisi kaido’yu musallat etti planı bozdu herkes sus pus :D

Şu forum zamanlarımda bir şey anladıysam o da herkesin karaktere göre yorum yaptığıdır.
Tayfanın hedefi zaten Kaido.
Zoro Luffy'den habersiz hareket etmiyor.
Bunlara rağmen öleceği ana kadar bekledi.

Ayrıca şu an Kaido ve BM anlaşmış tayfaya saldıracaklar.

Sırf hırsınızı çıkarmak için yazmayın, komik oluyor.

Sen hani hem Zoro hem Sanji fanıydın? :)

Şu yazdığında benim dediğimi çürütecek ne var acaba ? Çözemedim de.Dof ve dolaylı yoldan Kaido'yu hedef alan bizimkilerdi zaten.Hatta yenme şansımız %30 muhabbetleri vs. vs. olmuştu.Neyse unutulabiliyor bazen.
Olay Dof düşünce Kaido'ya bağlanmıştı zaten. Gereksiz Sanji-Zoro şeysi yapmaya gerek yoktu. Alakası Zoro "Sanji Mom'u başımıza sardı" dediğinde zaten balık adam adasında Mom ile ters düşmüştük. Neyse unutulabiliyor bazen.

Zoro plana uymak için ölsün mü? Kaido'nun hiçbir şeyden haberi olmaz. O genel bir deyiş, hepsi ona bağlı asıl otorite o diye belirtilmiş. Kaido'nun karakterine ters bir durum. Oruchi'yi tahmin eden var mı? Japonlarda ünlü zaten, çoğu anime de samuray olayında kullanılıyor ama hiç aklıma gelmedi. Hattori Hanzo bekliyorum. Oda nobunaga da bekliyorum.

Tayfanın hedefi zaten Kaido.
Zoro Luffy'den habersiz hareket etmiyor.
Bunlara rağmen öleceği ana kadar bekledi.

Sırf hırsınızı çıkarmak için yazmayın, komik oluyor.

Sen hani hem Zoro hem Sanji fanıydın? :)
Farkettiysen ben sanjiyi korumadım.

Hacım şimdi sanji naptı ? Gitti tek başına totto landa ve kaderiyle yüzleşti kimseyi yanına almadan. Luffy’nin peşinden geleceğini düşünmemesi sanji’nin salaklığı.
Zoro da yanında tayfanın bir kısmı olmasına rağmen bu işe girişiyor planı bozuyor. Yani tayfanın diğer kısmını da tehlikeye atmış oluyor. Zoro yıkıp dağıtıp mı halletmesi gerekiyor olayları ? Tamam woow havalı hareket ama bunların bedeli yok mu ?

Daha ilk bölümden Zoro'ya laf atma çalışmaları başlamış. Bunlarınki haterlıktan ziyade anti-fanlık ama böyle giderse Wano arcı boyunca çok boş yapıp dikkat çekmeye çalışacaklardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık