Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido bizzat kaptanları tarafından hedef alınmış, indirilecek bir hedef iken, hatta tayfanın çoğu oraya gitmişken ve ittifaklar toplanırken yani savaşın eşiğinde bir düşmanken, Sanji Tüm Kek'e tek başına, ölecekse kurtarılması çok zor bir yere gitmiştir. İkisinin aynı olduğunu iddia etmek akıl tutulması, körlük ve fanlıkla açıklanabilir.
Yani bunları yazarken ne düşünüyorsunuz bilemiyorum ama rakamsal olarak baksak bile tayfanın çoğu orda değil. Hee Zoro ayrı bir yana, diğer üyeler ayrı bir yana diyorsan sözüm yok :)

Ahaha Zoro show başlasın :D Çok güzel bölüm olacağını biliyordum. Oda ülkesini temsil eden Wano'da fırsatı tabi ki kaçırmayacaktı, kalemini coşturmuş.

Marco da gözlük takınca çok değişik bir tip olmuş.

Bende mesajımı editlemiştim sonradan da neyse.

Daha son 2 bölümün Türkçesini okumadım.Sadece dediğin gibi tamamen aynı olay olmadığından söyledim.Yani Kaido hesapta yoktu Zoro yüzünden şimdi bizimkilere musallat olucak diye bir durum yok.Onların oraya gitme amacı zaten Kaido,Wano'yu kurtarma vs. vs.
Yalnız Kaido Dof yüzünden her türlü musallattı. Neyse unutulabiliyor bazen.

Kaido bizzat kaptanları tarafından hedef alınmış, indirilecek bir hedef iken, hatta tayfanın çoğu oraya gitmişken ve ittifaklar toplanırken yani savaşın eşiğinde bir düşmanken, Sanji Tüm Kek'e tek başına, ölecekse kurtarılması çok zor bir yere gitmiştir. İkisinin aynı olduğunu iddia etmek akıl tutulması, körlük ve fanlıkla açıklanabilir.
Dostum ortada bir plan var ve o bozulmuş. Sonunda ise kendisi bile özür diliyor çünkü o haber kaido’ya gidecek. Şimdi tayfa varmadan sanji kaido’yu musallat etseydi aynısını diyecekmiydiniz diye merak ediyorum.

Bende mesajımı editlemiştim sonradan da neyse.

Daha son 2 bölümün Türkçesini okumadım.Sadece dediğin gibi tamamen aynı olay olmadığından söyledim.Yani Kaido hesapta yoktu Zoro yüzünden şimdi bizimkilere musallat olucak diye bir durum yok.Onların oraya gitme amacı zaten Kaido,Wano'yu kurtarma vs. vs.
Orası öyle hedef wano ve kaido. Ama kimse daha varmadan planı bozmak ne kadar doğru işte.
Zaten sanji ve zoro olayı
tam aynı demek doğru olmaz. İkisi de plan dışı hareket sergilemiş.

Yani bunları yazarken ne düşünüyorsunuz bilemiyorum ama rakamsal olarak baksak bile tayfanın çoğu orda değil. Hee Zoro ayrı bir yana, diğer üyeler ayrı bir yana diyorsan sözüm yok :)
Zoro o lafı ettiğinde Sanji Totland'a tek başına gitmişti. En azından Zoro'nun yanında tayfanın bazı üyeleri var, son ana kadar da beklemiş gibi duruyor kendisi, öyle kendi başına hareket etmemiş. Çoğundan kasıt da biraz o.

Şimdi olayların işleniş sırasına bakılırsa ilk musallat olan Big Mom. Önce BAA'da Luffy-Bm konuşmasıyla resmi olmayan savaş ilan ediliyor zaten. Sonrasında Kaido meselesi çıkıyor. Yani kimse çıkıp demesin bizimkiler Big Mom ile güllük gülistanlık geçiniyordu, sonra Sanji yüzünden olaylar bu haale geldi diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık