Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir bağdaş vardır mutlaka.İçgüdü,hissiyat burada devreye giriyor zaten.Somut olarak Kanı kast etmiyor elbet fakat soyut olarak içgüdüsel kan kokusu alıyor adamdan.Buradaki kan bildiğimiz kan değildir tabi.Aura meselesi burada devreye giriyor,tıpkı haki gibi ama yukarıda da dediğim gibi Daha ruhsal,içgüdüsel bir olay.

Enies Lobby arc'da ortaya çıkarmıştı,o bölümleri tekrar izlesek daha iyi hatırlarız aslında.
Evet, dediğin gibi olabilir. Çok muallakta bırakmış yav.

Cok iyiydi hadi ama :)) babalıgı gorunce ve bir seyler duyunca gozum doldu . Bir tek zoro mu yani?
Ne yalan söyleyim WB hiç bir zaman dikkatimi çekmedi :D Marco'nun tipini sevmesemde anime de seslendiren kişi efsane olduğu için anime de daha çok hoşuma gidiyor kendisi, sevmediğim olay ise marco'nun nekoya verdiği bilgiyi niye biz okuyuculardan gizlenme çabasına giriliyor (pes artık oda), artık şu gizemden bir çık tamam bazı şeylerde güzel oluyor gizem ama sürekli bir şeyler yarıda kesiliyor insan tatmin olamıyor.

Edit: İlk mf arcını izlediğimde wb'nin gücü beni etkilemişti ama karakterin yapısı bana göre çok zayıf kaldı(yaşlılığına veriyorum:D)

Marco'nun tipini sevmesemde anime de seslendiren kişi efsane olduğu için anime de daha çok hoşuma gidiyor kendisi, sevmediğim olay ise marco'nun nekoya verdiği bilgiyi niye biz okuyuculardan gizlenme çabasına giriliyor (pes artık oda), artık şu gizemden bir çık tamam bazı şeylerde güzel oluyor gizem de sürekli bir şeyler yarıda kesiliyor insan tatmin olamıyor.
diyorum ya Oda bizim gibi türk türkler mesajlarını ve sırlarını gizli bildirmek ister ta ki o kişi duyduğunda tüm herkes bilmeli aksi halde sır veya mesaj olduğu anlamına gelmez E.Oda kısaca bir türktür kanıtlanmıştır

Bölümde fazla birşey yok robin neden geyşa olduğunu anladım.Kitabeye ulaşmak için geyşa olmuş diğerleride savaşa hazırlık yapıyordur .Zaten zoro diyecek bişey yok adamın paçlarından coolluk akıyor .

diyorum ya Oda bizim gibi türk türkler mesajlarını ve sırlarını gizli bildirmek ister ta ki o kişi duyduğunda tüm herkes bilmeli aksi halde sır veya mesaj olduğu anlamına gelmez E.Oda kısaca bir türktür kanıtlanmıştır
Türk dizilerinde ki yavaşlık (yaklaşık 2.5 saat bir bölüm ve ağır çekimde olayları izleme) ile e.oda'nın konuları işleyişinde ki yavaşlık aynı bir benzerlik var ama neyse :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık