Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji-Zoro umulmadık bir şey değil. Serinin başından beri yarışmaları/didişmeleri boşuna değil. Ben Luffy-Zoro-Sanji rekabetini Yüzüklerin Efendi'sindeki Aragorn-Legolas-Gimli atışmasına benzetiyorum. Benim algıladığım Legolas-Gimli yarışması vardı fakat Aragorn da bu yarışmaya katılmaya çalışırdı (filmde öyle izlenim doğdu bende). Burda da hep Zoro-Sanji varken millet Luffy'yi araya katmaya çalışıyor :)
Bu saatten sonra luffy istese de zoro-sanji kapışmasına dahil olamaz bence adam sağ kolu yenmiş bir şekilde ve zoro-sanji ile arayı baya açtı. Zoro ve sanji’yi ise Oda bir eğlence olarak kullanıyor. İkisini kapıştırıp ortaya bir galip çıkarmaz yoksa büyük bir fan topluluğunu üzmüş olur. Zoro kaybederse zoro fanları sanji kaybederse sanji fanları üzülür.
Bu yüzden bunu göze alamaz. Bir iki tane yumruk tekme tokuşururlar en fazla.
Bu olay ise bir haber niteliği taşıyacak kadar önemli değil malesef. Sırf zoro-sanji kısa bir dövüş yapacak diye kimse sanji’ye bir şey olacak diye bir haber yayınlamaz bence.

Daha ilginç bir olay bekliyorum şahsen böyle “vay be” veya “oha” diyeceğimiz bir olay olması lazım haber niteliği taşıması için.
Bak reverie başlayacağına dair ve ilginç mesajlar verileceğine dair haber yayınladılar adamlar bildiğin her bölümde bizi şaşırtmayı başardı gitti shanksi,bm,kaido gibileri de soktu reverie ye o yüzden bu sanji haberi altından da çok ilginç bir şey çıkacak gibime geliyor. Sanji ve zoro yine kapışabilir ama bu haber bu dövüş ile alakalı değil bence.

Ulan ne Wano arcına geçmesi , bu kadar açıklanmamış olay , devrimci hareketi var , gidip tayfanın mallığını ve boş boş salak heraketlerini çizecek . Doğru bir iş yaptı onu da 3-4 bölüm sonra bıraktı şerepsiz.

Bu kadar istiyorsanız :D

Anca böyle saçma bir sebeple dövüşürler zaten.

Eğer Zoro, Luffy'nin kendini Sanji'ye ezdirdiğini düşünüp tayfayı terk edecekse aha gidiyorum der sonra basar gider. Kavga dövüş falan olmaz.

Dövüş olursa kim alır diye soracak olan varsa Luffy alır, eğer yeterince kaçıp yeterli yardımları da alırsa tabi :hhh:

Eğer Zoro, Luffy'nin kendini Sanji'ye ezdirdiğini düşünüp tayfayı terk edecekse aha gidiyorum der sonra basar gider. Kavga dövüş falan olmaz.

Dövüş olursa kim alır diye soracak olan varsa Luffy alır, eğer yeterince kaçıp yeterli yardımları da alırsa tabi :hhh:
Öyle deme hacı Zoro'nunda şansı yok değil son dakikaya kadar yemediği dayak kalmaz Luffy'den ama dövüşün son raddelerinde birden bire göklerden gelen ilahi güç ile tek atar Luffy'e diğer dövüşlerinde olduğu gibi. :D

Dövüş olursa kim alır diye soracak olan varsa Luffy alır, eğer yeterince kaçıp yeterli yardımları da alırsa ıtabi :hhh:
Zoro anamı pardon Mihawk'ı dövecen mi diye sorar cevabı duymadan yenilmez.:hhh:

Bu saatten sonra luffy istese de zoro-sanji kapışmasına dahil olamaz bence adam sağ kolu yenmiş bir şekilde ve zoro-sanji ile arayı baya açtı. Zoro ve sanji’yi ise Oda bir eğlence olarak kullanıyor. İkisini kapıştırıp ortaya bir galip çıkarmaz yoksa büyük bir fan topluluğunu üzmüş olur. Zoro kaybederse zoro fanları sanji kaybederse sanji fanları üzülür.
Bu yüzden bunu göze alamaz. Bir iki tane yumruk tekme tokuşururlar en fazla.
Bu olay ise bir haber niteliği taşıyacak kadar önemli değil malesef. Sırf zoro-sanji kısa bir dövüş yapacak diye kimse sanji’ye bir şey olacak diye bir haber yayınlamaz bence.

Daha ilginç bir olay bekliyorum şahsen böyle “vay be” veya “oha” diyeceğimiz bir olay olması lazım haber niteliği taşıması için.
Bak reverie başlayacağına dair ve ilginç mesajlar verileceğine dair haber yayınladılar adamlar bildiğin her bölümde bizi şaşırtmayı başardı gitti shanksi,bm,kaido gibileri de soktu reverie ye o yüzden bu sanji haberi altından da çok ilginç bir şey çıkacak gibime geliyor. Sanji ve zoro yine kapışabilir ama bu haber bu dövüş ile alakalı değil bence.
Bu saatten sonra tayfa içinde dövüş olmaz. Oda mesaj vermek için dövüştürse bile bu Zoro-Sanji olur(bana göre ki ihtimal çok çok az). Ama iki yıllık aradan sonra zannetmiyorum. Bizimkilerin burnu havada biraz. Eskiden dövüşlerde onların zayıflığını hissederdik. Ama şimdi tayfadan herhangi birisi kendinden çok güçlü birisiyle savaşa girse bile diğer üyeler ''o halleder'' mesajı veriyor. Oda'nın elini onlar bile hissetmiş, bu saatten sonra eskisi gibi anlamlı mesaj verilmez pek.

İlginç olay olmasın artık. Zaten ilginç olay beklemekten bize bi haller oldu. Azıcık normal seyrinde gitsin. Hele tayfadan birisiyle alakalı ilginç bir şey olmasın. Tayfadan birine her ne olursa olsun sonuçta kazananın tayfa olacağını bildiğimiz için istemiyorum ben.

Öyle deme hacı Zoro'nunda şansı yok değil son dakikaya kadar yemediği dayak kalmaz Luffy'den ama dövüşün son raddelerinde birden bire göklerden gelen ilahi güç ile tek atar Luffy'e diğer dövüşlerinde olduğu gibi. :D
Öyle bir durum da vardı haklısın adam Ms.1'e tek atıyordu, olabilir :good:

Zoro anamı pardon Mihawk'ı dövecen mi diye sorar cevabı duymadan yenilmez.:hhh:
Çok dramatik olur öyle, kalbim kaldırmaz :ehe:

Hasan olmadan Luffy'i gömmenin tadı olmuyor :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık