Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp kahraman olayını demek Roger dan dolayı değil o Rocks grubunu dağıttıgi için alıyor olabilir de.
Hina şunu diyor .
Kaptanlarıni kaybetmelerine rağmen güçleri artıyor.

Bunların kaptanı kimmiş???

Garp ta geri dönüş yaparlarsa ortada ciddi bir tehlike olacağı kesin hayal gücümüzü aşar diyor.
Big Mom Ile kaido için demiyor herhalde bunu aklımda deli sorular.

Kostebek, icerde yada kotu adam shanks degil. Aksine asil iceride olan gorosei. Guclu silah vs. olan kutsal ejderleri kontrol altinda tutmak veya baska bir asıl dusman icin onlarin yanindaymis gibi yapiyorlar bence. Zamani geldiginde buyuk savasta Avatardaki beyaz lotus gibi bizim saflarimizda yer alacaklardir.
+1

Tahtın etrafında ki 20 kılıç . Dünyayı yöneten 20 kisi.
5 kişilik groseiler de dahil dünyanın tek bir kralı yok diyor .
Acaba shanks de bu 20 kişiden birisinin soyundan mi?
Bunu sonradan öğrenmiş olabilir...
Bu arada amiral ile yonkou arasında ki fark ele dişe dokunur uçuk bir fark değilmiş borsalino bize bunu gösterdi .

Tahtın etrafında ki 20 kılıç . Dünyayı yöneten 20 kisi.
5 kişilik groseiler de dahil dünyanın tek bir kralı yok diyor .
Acaba shanks de bu 20 kişiden birisinin soyundan mi?
Bunu sonradan öğrenmiş olabilir...
Bu arada amiral ile yonkou arasında ki fark ele dişe dokunur uçuk bir fark değilmiş borsalino bize bunu gösterdi .
Borsalino ne alaka

Yalnız Borsalino Bigmom ve Kaido'nun konuşmasından sonra olayla ilgilenmek için gidiyor Wano'a. Üstüne Wano zaten güçlü bir ada Saka'nın böyle demesi çok normal. Asıl Borsalino 2 yonkounun konuşmasının ardından olayına üzerine nasıl gitmek istiyor nasıl bir gücü var o sorgulanmalı. Demek ki Amiral Yonkou felan dinlemiyor olay sorun neyse gidiyor.
Bm'yi geçtim zaten Kaido bile Wano'da olmayabilir. Borsalino'nun gücünden direk kaynaklanan bir durum olmasa bile; birlikte gittiği ekibi yem diye bırakıp döner en iyi ihtimal. Sakazuki de ya egosundan ya da bilincinden dolayı istemiyor bence.

Teach için geleceğini sanmıyorum saçma olur bi kere shanks mert adam. Korsanlıkla ilgili bir konuda gidip hükümet yetkilisine şikayet ederse iş değişirdi ama yüksek ihtimalle korsanların çözemeyeceği daha büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum. Şu z filminde bahsedilen final noktası gibi herkesi etkileyecek bir şey olacağını düşünüyorum

Shanks'ın goroseilerle görüşmesi gayet normal birşey niye bu kadar abartıldıki.Sonuçta denizleri yöneten yonkoular,dünya hükümeti ile görüşebilirler denge dediğimiz şeyi sağlamak için.Birbirlerine düşman bile olsalar.Benim fikrim luffy için gitti oraya.Shanks baktıki hem kaidou hem de big mom luffy'nin üzerine yüreyecek,luffy'i koruma altına almak için görüşüyor olabilir.Benim aklıma şöyle uçuk birşey bile geldi.Shanks yonkouluğu bırakıp luffy'e devretmeyi düşünebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık