Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu bölüme bile kötü ve çok kötü oyları gelmiş. Bu 6 kişiyi 1 hafta forumdan uzaklaştırmayı öneriyorum ne dersiniz ?

Hayır oylamayı hangi halet-i ruhiye içerisinde vermişler ki;

Teach için geleceğini sanmıyorum saçma olur bi kere shanks mert adam. Korsanlıkla ilgili bir konuda gidip hükümet yetkilisine şikayet ederse iş değişirdi ama yüksek ihtimalle korsanların çözemeyeceği daha büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum. Şu z filminde bahsedilen final noktası gibi herkesi etkileyecek bir şey olacağını düşünüyorum
Zaten teach icin bir kez konuşma yaptı ihtiyarla.
Bence yeni birisi gündeme girecek veya bir oluşumdan bahsedecek.
Teachi şikayet eder gibi buraya kadar geldiyse shanks e olan butun sempatim gider.
Umarım farklı birşey için oradadir.
Luffy hakkında bahsedebilir mi acaba ??
Luffy den uzak durun gibi birşeyden bahsedip onlara atar yapsa muhteşem olur.
Shanks ve Luffy de sonrasinda Rocks gibi bir oluşum yaratabilirler...

Goroseilerin dövüşçü olduğu doğrulanmasa da ben k.hakileri olmamasını imkansız olarak görüyorum. Bentham'ın meyve yeni dünyada çöp doğrusunu söylemek gerekirse.
Evet fakat İvankov'dan dolayı devrimcilerle bağı var içerideki güvenlik de çıkmış oldu belki hedefleri direkt Gorosei'dir.

Şu bölüme bile kötü ve çok kötü oyları gelmiş. Bu 6 kişiyi 1 hafta forumdan uzaklaştırmayı öneriyorum ne dersiniz ?

Hayır oylamayı hangi halet-i ruhiye içerisinde vermişler ki;
Yani ben de anlayamıyorum da adam belki hem Shanks hem Lucci fanıydı. Sonra gördü ki Lucci Croco boy gibi değil daha orço olarak geri döndü. Yıllardır reis dediği bağrısına bastığı Shanks o ya da bu sebeple Goroseiyle görüşme yapacak biri çıktı falan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık