Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks bir korsan. Hükümete karşı bir oluşum kurmuş. Gizlenmiş saklanmış köşe bucak kaçar gibi Gorousei'in yanına gelmiş. O halleri nedir öyle rezillik. Bu adam değil miydi Marineford'da var mı bana yan bakan diye herkese racon kesen, şimdi ezilmiş büzülmüş, çarşaflar içerisinde saklanmış hükümet ile bir korsan hakkında konuşacakmış.

Karasakal diyenler falan olmuş, net söylüyorum Shanks Beyazsakal'dan sonra Gorousei'e de Karasakal hakkında ağlamaya başlarsa gözümden düşer. Mihawk'tan farkı kalmaz.
Bu adam konuşmaya gidiyor,dövüşmeye değil saklanarak gitmesi normal değilmi,senin de dediğin gibi marineford da atarını yaptı,daha ne konuşacağı belli değil,teach çıkarsa yeniden benim içinde hayal kırıklığı olur ama olmazsa sıkıntı yok böyle gitmesinde

Gorosei Shanks'ı tekme tokat dövüp atar ordan. Shanks o heriflerin gücünü biliyordur abi çekiyor zaten. Kibarlaşmalar incelmeler felan efendim teşekkürler demeler . Sakazuki ne yaptı geldi hesap sordu . Fark ortada.

Shanks,
Bana kalırsa büyük bir siyasetçi...
Korsanlar ile hükümet arasında dengeyi koruyabilen birisi bence.
Savaş yanlısı birisi değil zaten hep bir barış elçisi gibi geziyor ama damarına basılmasın.
Cidden iyi bir siyasetçi olduğunu anladım ben artık.
Korsan yerine devlet başkanı olsaymis iyiymiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık