Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet arkadaşlar bir zamanların tartışmalı sitesi vadinin kendi deyimleriyle spoilerları (bana göre teorileri) vardı. Tutanları vardı hatırlıyorum. Çoğu zaman itimat edilmeyen bir siteydi. Ben de fan fiction niyetine okurdum :) Geçen sene bir yerde denk gelip okumuştum tekrar.

Hatırladığım birkaç şey var:
-Bir grup bir organizasyon yapılanıyor. (Rocks grubu olabilir.)
-Bunlarla sağlam bir savaş olacak, olabilir.
-Kizaru ölecek. Luffy öldürebilir ya da neden olabilir gibi birşeydi.
-Denizciler (böyle hatırlıyorum) ve korsanlar bir düşmana karşı birleşebilir. (Buna ihtimal vermiyorum mantıklı gelmiyor.)
-Hatırladığım bir şey daha var da o saçmalık onu yazmaya gerek yok :)

Bu bölümü okuyunca bunlar aklıma geldi. Ve yazmak istedim :)

Düşmanı bile saygı duyuyor diye adamı hain yaptılar. Bakın bu dramdır.
Gorosue ile görüşme yapmak Shanks’ı hain yapmaz ki. Ayrıca gelecek bölüm onlarla iş yapıyor gibi de gösterilebilir ama yine emin olamayız. One Piece hikayesi çok karmaşık ilerleyen ve bu yüzden bizim sevdiğimiz bir seri. Ben Shanks’ın kötü çıkmasına hiç ihtimal vermiyorum açıkçası.

Sterry oturacaktır ark içinde bence. Ne muamele göreceğini görürüz. :oleyo:
Oturana da bağlıdır bence. Kalkıp da Mosjgard'ı öldürmezler belki ama Sterry'i yaşatmasınlar isterim.
İşte bende ortalık karışıkken bir fırsatını bulup oturmasını bekliyorum ondan bu sorunun cevabı önemli :/ Stelly kekosuna biat ederlerse iyice leş olur ortam.

Evet arkadaşlar bir zamanların tartışmalı sitesi vadinin kendi deyimleriyle spoilerları (bana göre teorileri) vardı. Tutanları vardı hatırlıyorum. Çoğu zaman itimat edilmeyen bir siteydi. Ben de fan fiction niyetine okurdum :) Geçen sene bir yerde denk gelip okumuştum tekrar.

Hatırladığım birkaç şey var:
-Bir grup bir organizasyon yapılanıyor. (Rocks grubu olabilir.)
-Bunlarla sağlam bir savaş olacak, olabilir.
-Kizaru ölecek. Luffy öldürebilir ya da neden olabilir gibi birşeydi.
-Denizciler (böyle hatırlıyorum) ve korsanlar bir düşmana karşı birleşebilir. (Buna ihtimal vermiyorum mantıklı gelmiyor.)
-Hatırladığım bir şey daha var da o saçmalık onu yazmaya gerek yok :)

Bu bölümü okuyunca bunlar aklıma geldi. Ve yazmak istedim :)
Bu teorinin tamamının sayfası var mı? ben de okumak istiyorum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık