Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önce koca bir hasır şapka , sonra devasa en tepede bir taht , bakınca işin içinde asırlardır yatan gizemler , dünyanın kaderi pek çok şey yatıyor.

Shanks adlı çapulcu ile Dragon gibi biri kıyaslanıyor ya. Dragon gibi D. soyundan gelmiş dünyanın kaderini değiştirmeyi hedefleyen bir adam ile üzerine kapşonlu mont giymiş Gorosei'e korsan hakkında konuşcam diye iki büklüm zırlayan Shanks...

Bence shanks mr3.Shanks şekline girip goroseiyi oyalarken (odada yonkou varken dikkatlerini kolay bi şekilde başka yere yönlendiremezler) dragon duyurusunu yapar , devrim ordusu zarar bile görmeden çekilirler.

Kureha'nın mümkün olmadığını düşünüyorum.
Sanjuan Wolf, Vasco Shot, Catarina Devon ve Avalo Pizarro'ya baktım da, onlar da mümkün değil gibi.
En büyük ihtimal Catarina Devon.

Millet hep shanks'e hain demiş la bu adam düne kadar one piece'in tanrısı gozuyle bakıyordunuz ne ara hain yaptınız :D Shanks yonkou ve en akıllı yonkou oturup konusabılıcek tek yonkou çok önemli bir mevzu var ki konuşmaya gelmiş goruseiler ile nasıl zamanında wb ile konuşmaya gittiyse öyle adam yonkou olmanın hakkını sonuna kadar verıyor adam yönetiyor denizi kral gibi bazıları korkmuş diyor la ne korkması shanks gibi bir adam korkarmı oraya da ön kapıdan gırıcek halı yok sizin anladıgınız gibi one piece evrenıde adamı hain bilirdi ama tamamen kımse artık o korsan bb veya luffy oldugunu sanmıyorum rocklar buyuk olasalıkla onların hakkın da bılgı vermeye denızcılerı uyarmaya geldı cunku guc dengesı bozulursa bılıyor kı dunya yıkıma ugrucak . birde bazı arkadaşlar luffy'in annesi rocks uyesı demıs sımdı rockları paketleyen garp garpın oglu dragon dragonun esı nasıl rock grubundan oluyor :D olması ıcın garp ıle yasıt olması lazım he yenı bır rocks tayfası varsa o zaman şöyle oluyor Garp = Denizci, Dragon = Devrimci , Luffy = Korsan , Annesi = Rocks :D 4 büyük güç şeklinde dagılmışlar olur aileyi kesss :D
Peki Shanks neye güvenerek diplerine kadar girebiliyor ? Şimdi fan edasıyla düz mantık gücüne deme ama, başka bir neden sun.

Sengoku MF'de Shanks cesetleri almak istiyorum deyince '' sen olduğun için kabul ediyorum '' diyor.
Burda Gorosei '' Sen olduğun için vakit ayırdık '' diyor.

Shanks 'ta var bir şey. Umarım Gorosei'e ters konuşurda tekme tokat dövüp atarlar kızıl hattın üstünden tepelemesine . O yükseklikte beton etkisi yapar su geberir gider kurtuluruz.

Sabo direkt gösterildi. Karasu ve Morley bariz şekilde ima edildi. Betty ve Koala kesin olarak yok. Dragon tabi ki ordadır.
Bilmiyorum ama dragon da ordaysa anasının gözü mübarek toplantı oldu sana dünya kupası :D Garp,Akainu,Shanks,Kizaru,Goroseiler,Dragon,CP0 ne lan bu mf bunun yanında mahalle kavgası kalır :D Hayal edemiyorum ya Garp shanks'i görse şerefsiz torunum senin yüzünden korsan oldu dese dalsa :D Akainu dragonu görüp lan senin burda ne işin var devrimci köpek dese dalsa :D sonra garp vs dragon felan uvvvvvvvvvvvv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık