Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb'ni nasıl zararı yok adamlar düşmanlar ama belli bir konu için oturup konuşabilir anlaşma yapabilirler bakınız devletler toplantı yapar gizli gizli anlaşmalar :) Shanks sadece bir korsan degıl adam yonkou şu acıdan bakmayı unutuyorsunuz kazanamasa bile sizce rahatlıkla Shanks gibi birini indirebilirlermi :) shanks'in gücünü daha tam bilmiyoruz ama orda onca kral onca kutsal ejder varken bu riski alamazlar almazlar da çünkü shanks oraya bir konu için konuşmaya geliyor ve mevkisinden dolayı goroseiler konusuyor . Bazıları teşekkür etmesine laf etmiş orda klasik beni dinlediğiniz için kibarlık yapıyor güçsüzlüğünden veya hainliğinden degıl ace zamanında ahçıya teşekkür ediyordu yemeklerden dolayı güçsüzmüydü ozaman ace :D onlar dinlemeyi kabul ettikleri için teşekkür ediyor isteseler nasıl buraya geldin diyerek saldırabılırler savaşabılırler .

Ben fuji ve ryoguyu tamamen unuttum :D garp ile dragon karsı karsıya gelebilirlermi acaba :D babam ve oglum gıbı :D
Shanks tipik bir iyi karakter, kötü biri çıkmaz ama oradakilerle bir bağlantısı var ya da ışınlanma falan yapabiliyor bence. Kucağına gelen yonkoyu bırakıyorsun, olmaz öyle. Belki de öyledir ama sadece konuşmak anlaşmak falan, ne bileyim başka türlüsünü aklım kesmiyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık