Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer bu rocks bir kaç kişi tarafından oluşuyorsa ve hepsi güçlüyse tayfadaki herkese veya monster trio ya rakip çıktı demektir.

Kano krallığında tayfanın küçük bir eğitim görme ihtimali var. Bu dövüş eğitimden önce mi olur veya sonra mı olur bilemem.

Shanksin ne konuşmaya geldiğini herkes gibi bende önemsiyorum ama bu zamanlama nedir?
Devrim ordusu yılların planını devreye sokmuş ve bizim shanksin geleceği mi tuttu... Fırtına yaklaşıyor :p

Millet hep shanks'e hain demiş la bu adam düne kadar one piece'in tanrısı gozuyle bakıyordunuz ne ara hain yaptınız :D Shanks yonkou ve en akıllı yonkou oturup konusabılıcek tek yonkou çok önemli bir mevzu var ki konuşmaya gelmiş goruseiler ile nasıl zamanında wb ile konuşmaya gittiyse öyle adam yonkou olmanın hakkını sonuna kadar verıyor adam yönetiyor denizi kral gibi bazıları korkmuş diyor la ne korkması shanks gibi bir adam korkarmı oraya da ön kapıdan gırıcek halı yok sizin anladıgınız gibi one piece evrenıde adamı hain bilirdi ama tamamen kımse artık o korsan bb veya luffy oldugunu sanmıyorum rocklar buyuk olasalıkla onların hakkın da bılgı vermeye denızcılerı uyarmaya geldı cunku guc dengesı bozulursa bılıyor kı dunya yıkıma ugrucak . birde bazı arkadaşlar luffy'in annesi rocks uyesı demıs sımdı rockları paketleyen garp garpın oglu dragon dragonun esı nasıl rock grubundan oluyor :D olması ıcın garp ıle yasıt olması lazım he yenı bır rocks tayfası varsa o zaman şöyle oluyor Garp = Denizci, Dragon = Devrimci , Luffy = Korsan , Annesi = Rocks :D 4 büyük güç şeklinde dagılmışlar olur aileyi kesss :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık