Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O şapkanın Roger ile doğrudan ilgisi yok veya Vegapunk klon falan da yapmıyor (zaten niye yapsın)

Şapkanın çok önemli bir obje çıkmasını hiç ama hiç istemiyorum, bütün süreğen güzelliğin içine eder benim için. Sadece birinin gelecek nesilden yüksek beklentisini sembolize eden ve onlar için verilen kişinin kıymetini anlatan basit ama anlamlı bir hediye olarak kalsaydı daha iyiydi. Ya da biraz kapsamlı haliyle bu aktarımın daha eskiden aktarılan bir rölik olması bile fena sayılmazdı. Yani o Joy Boy'un şapkasıydı ve bir rölik olarak nesilden nesle aktarıldı, Luffy'ye kadar. Bir nevi birleştiriciliğin ve barış ile liderliğin bir sembolü gibi.

Ama burada "şapkanın tamamlanması" gibi bir tabir var. Bu da süreç gerektiren bir inşayı işaret ediyor. Süreç gerektiren inşa ise detaylı ve işlevli bir nesneden bahsediyordur. Bu da şapkanın bir silah, bir anahtar vesaire olduğunu hissettiriyor ve kopyası yapılabiliyor zor da olsa. Bu hoş değil. Umarım altından başka şeyler çıkar. :(

Doffy'yi görmek güzel. Kral dönecek demiştik. Ama hapisten şimdi çıkmayacak daha. Son savaşa kadar yolu var.

Devrimciler gidip şu Doff'i alın lan ordan , bu herif anca Kutsalların kökünü kazır. Dragon az kafayı çalıştır.
Herifte ki bilgi çok değerli belli ki. Donqixote Doflamingo sahalara dönsün.

Kişinin elinde Luffy posteri ile girip şapka karşısında durup bakması bana "Gerçek şapka Luffy'de ise bu kimin şapkası? Yıllardır hazine diye sakladığımız şapka sahte miymiş, kazıklandık mı?" demiş olabileceğini düşündürdü ama şapkanın boyutu işi bozuyor :D

Yanlış kişiye bakıyorsun sümüklü, adamın aklını alırlar aklını.

Hiç gizem yok gibi şapkanında gizemi çıktı iyi mi? :/

Daha önce birçok kişi demiştir bence ama söyleyeyim: Bunlar babadam oğula nesil herhalde bu... :oleyo: Joy Boy'dan Luffy'e kadar uzanıyor işte sen düşün. Luffy de keyfine düşkün sonuçta. "Roger" Anlaşıldı demek. Roger karakteri mirası, yapılacakları/yapılması gerekenleri anlayıp "Anlaşıldı/Roger" diyor ve mesajı Luffy'e Shanks aracılığıyla iletiyor. Luffy de Joy Boy. Soyu Monkey sonuçta. Maymunlar da insanlar gibi zevke düşkün. Günümüzün sorunu da bu değil mi? Herkes joy boy. Düşündüm de birçok kişi dedim ama kimse dememiş olabilir. :oleyo2:

Neyse spoiler oldu.
Bu durumda hasır şapka maymundan mı gelmiştir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık