Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvesiz amiral olmaz. Hatta Garp meyvesi olmadığı ve yemek istemediği için amirallik teklifini geri çeviriyor. Ama illa denizciler meyve verecek diye de bir durum yok. Öncedende meyve yemiş olabilir.
Nereden çıktı bu yahu? Garp koramiral olarak istediklerini zaten yapabildiğini söyleyerek reddediyor amiraliiği. Üstelik Zephyr de meyvesiz bir amiraldi.

Vegapunk PX projesini son seviyeye getirdi yalım.3 amiral ada ada gezip shic avına çıksa keşke :rolleyes:
PX'lere diğer amirallerin saldırılarını da eklemiştir belki. Düşününce imkansız gibi gelse de. Vegapunk bu belli mi olur : o)

Luffy'nin filosuna katıldıktan sonra kendi ülkesindeki görevinden istifa etti. Şimdi de toparlanıyor.
Filoyu Kral sağladıysa gitti 5 bin adam. Yüzünde çok üzgün ifade var sanki.

Tek tek uyarmaktan sıkıldım açıkçası. Özellikle yeni arkadaşlar Türkçe kurallarına uygun şekilde cümlelerimizi yazalım. Bugün 5-10 kişiyi uyardım galiba.

1) Türkçe yazım ve noktalama kurallarına dikkat etmeye çalışınız. Kasıtlı olarak Türkçe kullanımına aykırı yorumlarda bulunmak, ısrar etmek, aşırı ifade kullanmak, sadece ifade ile mesaj atmak, mesajları tamamen büyük harflerle ve kalın harflerle yazmak, bir konuya bilerek üst üste birçok mesaj atmak da forumdan kısa süreli uzaklaştırılma sebebidir

Dragon ve Garp'ın karşılaşmasını çok ama çok istiyorum :D Garp emekli oldu diye hatırlıyorum vay be.
Yeni amiral gerçekten bitki ile alakalı bir şey çıkabilir, rengi yeşil ve yemek yemiyor.
Bu arc gerçekten çok hoşuma gidecek diye düşünüyorum. Hasır şapkaları sevmiyorum, One Piece'in beni bağlama sebebi muazzam evreni ve sonunda o evrenin kilit noktalarından birindeyiz :D Hem hasırlar da yok :D

Alemin derdi Shicbukai olmuş, demek ki dur lan ne yapıyorum ben :hhh:

Spoilerden bakılınca gereksiz bir bölüm olmuş gibi :gamyon:
Sakin ol sakin. :D İhtiyacımız kalmadı demişler. Demek mi muhtaçlık meselesi de var.
Garp var bölümde 8 dağı parçalayacak antremanı yapıp, Sabo'yu itecekmiş salondan. :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık