Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yemeyen ve gülen adam iyidir.

Garp'ı görmek benim için çok iyi demekle aynı. Artık aksiyonda da görelim. İkinci MF olacak deniyor bu ark için. İkincisi de başka bir efsaneyi uğurlasın artık. :(

Stelly kargalardan özellikle niye korkuyor acaba. Belki de Karasu Goa'da bir şeyler yaptı.
Garp'tan korkmasının nedeni de Ace-Luffy ile ilgili olabilir. Zorlama tahminler şimdilik.
Zaten Garp'tan korkmayan ya aptaldır ya canına susamıştır. :a:
Özel olarak kargalardan korktuğu yazmıyor ki spoilerda. Muhtemelen aniden ortaya çıkmıştır kargalar, bu da tırsmıştır. Korkmadığı şeyler korktuklarından daha azdır bu muhallebi çocuğunun :D

Garp'tan korkmasının nedeni de Ace-Luffy ile ilgili olabilir. Zorlama tahminler şimdilik.
Zaten Garp'tan korkmayan ya aptaldır ya canına susamıştır. :a:
Rosinante, Kutsal ejderler D'ler şeytandır, yaramazlık yaparsan D'ler seni yer diye büyütülür demişti.
Kutsal ejderlerle de Goa krallığının bazı yakın bağları var, adamlar taa oraya ziyarete gidiyor. Belki Sterry'de kutsal ejder kanı olabilir.
Evlatlık çocuğun kral olması da garip baya bu da onu destekler nitelikte.

Yeni amiralimizin meyvesi var mı yok mu kesin bir bilgimiz var mı? Varsa Issho gibi denizciler tarafından tahsis edildiği söylendi mi? Eğer meyvesini Issho ile aynı şekilde denizcilerden aldıysa yemek yememe meselesi meyveden 1 yıl öncesine uzanıyor demek.

yeni marineford olayını duyunca bir benmi heyecanlandım ya marinefordun zaten anlamı büyük yenisinin anlamı nasıl olcak bu sefer denizcilermi kaybedecek yoksa dragon ve ordusunun mu :D

Yeni amiralimizin meyvesi var mı yok mu kesin bir bilgimiz var mı? Varsa Issho gibi denizciler tarafından tahsis edildiği söylendi mi? Eğer meyvesini Issho ile aynı şekilde denizcilerden aldıysa yemek yememe meselesi meyveden 1 yıl öncesine uzanıyor demek.
Meyvesiz amiral olmaz. Hatta Garp meyvesi olmadığı ve yemek istemediği için amirallik teklifini geri çeviriyor. Ama illa denizciler meyve verecek diye de bir durum yok. Öncedende meyve yemiş olabilir.

Özel olarak kargalardan korktuğu yazmıyor ki spoilerda. Muhtemelen aniden ortaya çıkmıştır kargalar, bu da tırsmıştır. Korkmadığı şeyler korktuklarından daha azdır bu muhallebi çocuğunun :D
Vardır bi karga fobisi ya, yoksa vurgulanmazdı bu. Yoksa bile bu hareketi onun tırsık bir yapısı olduğunu falan gösterir. aniden çıkan şeylere korkanları biliyoruz. Usopp, Chopper gibileri. Ama Stelly onlar gibi gevşek bir tip değil öyle her halttan korkup bunu şebekçe belli edecek. Bir sebebi vardır bu fobinin, ya da her neyse.
Stelly sinsi ve çok zeki biri. Gücü kuvveti yok gibi, ama en tepelerde dolaşıyor. İşte fikir adamı, tam bir Augustus!

Rosinante, Kutsal ejderler D'ler şeytandır, yaramazlık yaparsan D'ler seni yer diye büyütülür demişti.
Kutsal ejderlerle de Goa krallığının bazı yakın bağları var, adamlar taa oraya ziyarete gidiyor. Belki Sterry'de kutsal ejder kanı olabilir.
Evlatlık çocuğun kral olması da garip baya bu da onu destekler nitelikte.
O da olabilir tabi de ben pek ihtimal vermiyorum ona. Garp gidip geliyor Goa'ya, bir yerde karşılaşmış olabilirler.
Kral olmasının sebebi prensesle evlenmiş olması sanırım. Kızı kendine aşık edip en tepeye yükselmiş bir şekilde. Zaten kadın epey düşkün görünüyordu ona, o ise pek yüz vermiyordu. Yoksa aristokrasinin bu kadar sıkı olduğu bir ülkede başka şekilde kral olmak imkansıza yakın.

Ryokugyu'nun tipi ilk gösterilen siluetine benziyor.

Sabo ve Stelly karşılaşmasını heyecanla bekliyordum iyi oldu erkenden gördüğümüz.

Shichi'lere elveda diyebiliriz yavaştan :byee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık