Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen hatırlıyorum söylemiştin beklediğini ve Rommel Kralı olacağını düşündüğünü. :good:
Ben de ilk okuduğumda Sanji'nin babası olacağını düşündüğümü söylemiştim : |
Aynen hatırlıyorum :) :good:

Bu bölümde gösterilen krallardan ikisi o bölümde vardı. Tahmin ediyorum ki diğer gösterilenleri de 2-2, 3-3 ortaya çıkartacak mangaka. Ve şuna da dikkat çekmek istiyorum. Bu ilk gösterilen krallar önemli rollere sahip olacak yüksek ihtimal. Öyle bir beklentim var bakalım :bilmem:

Aynen hatırlıyorum :) :good:

Bu bölümde gösterilen krallardan ikisi o bölümde vardı. Tahmin ediyorum ki diğer gösterilenleri de 2-2, 3-3 ortaya çıkartacak mangaka. Ve şuna da dikkat çekmek istiyorum. Bu ilk gösterilen krallar önemli rollere sahip olacak yüksek ihtimal. Öyle bir beklentim var bakalım :bilmem:
Bugün gördüklerimiz mi daha önce kısmen görünenler mi?

O balonlardan birinin arc içinde veya sonunda patlayacağının sinyalleri verilmiş.
Ayrıca Ryokugyu ve Issho'nun konuşma kısmı güzeldi. Lütfü'nün olmadığı bölümler güzel oluyor :D

Bugün gördüklerimiz mi daha önce kısmen görünenler mi?
Şunlardan bahsediyorum. Yani daha önce gördüklerimiz.

Beer ve Hamburger'i gördük. Diğer görünenlerde teker teker gelecekler ve önemli rollere sahip olabilirler. Bu kralları boşuna çizmemiştir bence. Gerçi bir sürü kral olduğu için önemli ülkeleri çizmiş de olabilir. Amerika, Rusya, Almanya gibi. Malum Hitler bıyıklı da var orada.

Şunlardan bahsediyorum. Yani daha önce gördüklerimiz.

Beer ve Hamburger'i gördük. Diğer görünenlerde teker teker gelecekler ve önemli rollere sahip olabilirler. Bu kralları boşuna çizmemiştir bence. Gerçi bir sürü kral olduğu için önemli ülkeleri çizmiş de olabilir. Amerika, Rusya, Almanya gibi. Malum Hitler bıyıklı da var orada.
:good: Anladım olabilir. Özellikle yarım yamalak çizilip gizem katılanlar.

Hatta seni destekler şekilde bir teoriye göre Loki'nin Lola yazan bayrağı da var burda. Loki'nin önemi de malum : o)

Ama muhtemelen Lola yazmıyordur. Ilusia Krallığının bayrağı gibi gözüküyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık