Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:good: Anladım olabilir. Özellikle yarım yamalak çizilip gizem katılanlar.

Hatta seni destekler şekilde bir teoriye göre Loki'nin Lola yazan bayrağı da var burda. Loki'nin önemi de malum : o)
Aynen. Oda sever böyle gizem katmayı. Bir iki panel atar ortaya ve önemsizmiş gibi görülür ama aslında çok şey ifade ediyordur. Dediğin gibi Lola bayrağı da onlardan biri mesela. Bakalım artık bizleri neler bekliyor. Bekleyip göreceğiz :good::sapkali:

Aynen. Oda sever böyle gizem katmayı. Bir iki panel atar ortaya ve önemsizmiş gibi görülür ama aslında çok şey ifade ediyordur. Dediğin gibi Lola bayrağı da onlardan biri mesela. Bakalım artık bizleri neler bekliyor. Bekleyip göreceğiz :good::sapkali:
Bu arada editimi yapayım. O bayrakta Lola yazmıyorda olabilir. Ilusia Krallığının bayrağı sanırım. :D

:sapkali:

Yorumları okudum Amiral bence erkek çıkacak hemde Akainu'nun istemeyeceği Fuji tarzı biri. Ayrıca meyvesi fotosentez ile ilgili falan olabilir. Nasıl desem adam 3 yıldır oruçluyum diyor. Lezbiyen çıksa ne olacak. Yahu bırakın şu işleri Allah aşkına. Ayrıca Garp gerçekten çok güçlü biri bence büyük efsane benim için. Ryo haydi müthiş bir karakter çık sevindir bizi.

Ryokugyu = Kureha !!!

Bölüm gerçekten çok iyi. Umarım bir süre devam eder böyle. Bu manganın zirve bölümleri tayfanın olmadığı bölümler.

O Steri haki'ye bayıldı gibi oldu ama bakalım. Keşke Steri'yi düzgün çizseydi, kötü=çirkin'den, şarllatandan gına geldi. Gerçi çocukluktan sıfatı kayıktı ama bir ara yetişkin halini arkadan karizmatik göstermişti, umutlanmıştım, olmadı.

Birde tamam güzellik göreceli de koskoca Şirahoshi Hancock'tan güzel de nedir ya :D

Morley,Sabo ve Karasu kesin olarak Marijoeis'te eğer Reverie arc 15 20 sayı çıkacak olursa ikinci bir Marineford izleyebiliriz. Biraz daha küçük çaplısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık