Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık belli oldu. Karasu karga sürüsü haliyle uçuyor, Morley dağın içinde Sabo ise kılık değiştirmiş. Kısmi sayıda devrimciyle bu işi halletme çabasındalar. Konuşup anlaşmaya çalışacaklar.
Oda aslında Sterry ile Devrimcilerin hepsine gönderme yapmış.
Karasu ve Sabo gözüktüler zaten.
Fisher Tiger gibi köleleri serbest bırakma gibi bir harekat da yapabilirler hazır gelmişken.
Dragon'a da gönderme var galiba. Çoğunlukla hava olayları ve rüzgarla ilişikli bir meyvesi olduğu düşünülüyordu zaten.

Uzun zamadır gözükmeyen karakterleri görmek bile iyi dememe yetti, çizimler de hoştu.

Lucci kutsal ejderlere eşlik eder belki gelirlerken , bir o kaldı gözükmeyen :( ... Bir de Charloss. :artiz:

Dragon, İvankov ve 3 komutan rol alacak anlaşılan.
Morley'i kargaların üzerinde görmek isterdim:D

Ryokugyu'yu önümüzdeki bölüm görmeyiz muhtemelen. Tam ortalık karıştığında müdahale ederken görürüz.

Fujitora kesinlikle haklı. Bahane falan değil adam olanı söylüyor : o)
Arkandayız Fuji reis. : o)

Bence güzel bir bölümdü. Bu arada Garp’ın söylediğine göre Shirahoshi Hancock’tan daha güzelmiş.

Ben devrimcilerin alacağı aksiyonu merak ediyorum işin aslı.
Garp'a katılıyorum. : o)

Fuji ve Ryo devrimcileri öttürmese iyi . Sempati beslerlerse kötü .
En fazla havalı havalı müdahale etmeye çalışırlar ama başarılı olamazlar. Hatta belki onu bile yapmazlar. Devrimciler sorunsuz bir şekilde savaş ilanı yapıp giderler diye düşünüyorum.

Aksi olsa okuması daha zevkli olur o ayrı konu.

Birisi memeye takar, "bu ne kıyafetini giymeyi mi unutmuş?" der.

Öbürü lezbiyenliği saçma bulup "Öyle saçmalık amirale yakışmaz." der.

Eşcinsellik diyince aklına sadece sesini inceltip "ay nonoşlar" diyen insanlar gelen üyeler var forumda. :(

Yobaz bir forum mu oluyoruz? :üzgünüm:
Ne kadarda çok -farklı- bakış açısı, düşünce inanış, bilgi var.
Tıpkı olması gerektiği gibi. : o)

Az önce Op rüyası gördüm ve rüyamda hep saatlere dikkat ediyordum. Oda'nın Big Mom ark'ındaki çizimlerinden dolayı olsa gerek :D
Ben diyim bir sen de iki öteki desin üç haftaya kadar saat sakallı bir karakter göreceksin : o)

Borsalino
903. bölümde Sakazuki, prenses korsanlar tarafından yakalanınca "ne tür refakatçi buna izin verir" gibi bir kelam ediyor. Bu kişinin Borsalino olduğu kanısındayım ve bu bölümde görülmemesi ve üzerine dönen teorileri düşününce bu adam ya Vegapunk ya da denizcilerin içindeki bir devrimcidir.
Kizaru'nun Vega olacağına ihtimal vermiyorum.

Krallara da Amirallerin eacortluk edeceğini sanmıyorum ama ortada olmaması soru işareti gerçektende. : o)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık